IT Project Manager

Miesto práce
Bratislava
Typ
plný úväzok
Mzda (eur brutto)
2 800 EUR/mesiacod 2800 € brutto
Termín nástupu
ASAP
* brutto/mesačne, reálna mzda podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce nášho nového kolegu/ kolegyne bude zastrešenie medzinárodných projektov v oblasti poisťovníctva vo všetkých fázach životného cyklu.

Medzi kompetencie patrí:

  •  dohliadanie na plnenie cieľov jednotlivých častí projektu
  • zastrešovanie komplexnej komunikácie so zákazníkom
  • riadenie medziprojektových väzieb a komunikácie
  • plánovanie kapacity projektu v spolupráci s líniovými vedúcimi
  • vypracovávavanie a priebežné aktualizovanie projektovej dokumentácie
  • koordinácia a kontrola činnosti projektového tímu
  • monitoring  a riadenie rizík projektu
  • vypracovávavanie a priebežné aktualizovanie kapacitného plánu a finančného plánu projektu

  • možnosti vzdelávania a osobného rastu
  •  kultúrny program (kultúrne a spoločenské podujatia)
  • športové aktivity
  • práca v dynamickom tíme
  •  doplnkové dôchodkové pripoistenie
  • iné
  • Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Počet rokov praxe

    5

    • praktické skúsenosti s vedením softwarových projektov v oblasti poskytovania IT riešení sú podmienkou
    • angl.jazyk - schopnosť na dennej báze komunikovať  s klientom
    • znalosti metód projektového riadenia
    • výborné organizačno - riadiace schopnosti
    • rozvinuté komunikačné zručnosti
    • proklientská orientácia
    • certifikácia Prince 2 alebo IPMA výhodou

    DISCLAIMER

    Asseco CE podporuje inakosť a diverzitu. Naša firemná kultúra je otvorená všetkým bez ohľadu na ich vek, národnosť, pohlavie alebo zdravotné znevýhodnenie. Svojich zamestnancov si starostlivo vyberáme na základe ich zručností, praxe, znalostí a osobnostných predpokladov. Zamestnávame kolegov so zdravotným hendikepom, tiež nakupujeme výrobky cez chránené dielne, vďaka čomu môžeme prostriedky, ktoré by sme inak museli odvádzať do odvodového systému vracať medzi tých, ktorí si to najviac zaslúžia.

    Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Petra Hanúsková
    E-mail: poslať životopis
    ID: 4492846  Dátum zverejnenia: 2.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac