Cloud Architect (remote)

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac3000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinečná príležitosť byť pri zrode tímu, ktorý bude podporovať klientov na ich ceste do cloudu.

Hľadáme posilu do novo vznikajúceho tímu, ktorý sa špecializuje na podporu pri migrovaní služieb Asseco CE a našich klientov do cloud prostredí - private Asseco Cloudu a verejné cloudy.

 Nemusíš byť expert, hľadáme niekoho s energiou a chuťou učiť sa a prichádzať s riešeniami.

Budete zodpovedný za:

  • návrh architektúry, výber technológií, konzultácie a implementácie riešení s ohľadom na škálovateľnosť, spoľahlivosť, odolnosť a zabezpečení.
  • efektívnu realizáciu požiadaviek zákazníka, od zberu požiadaviek, cez formuláciu vízie až po vytvorenie návrhu a technickú implementáciu v rámci komplexných heterogénnych prostredí
  • vytváranie automatizačných postupov a centralizácie jednotlivých riešení v rámci Asseco CE
  • optimalizáciu prevádzky aplikácii v prostredí cloudu (OCI, AWS)

  • variabilná zložka odmeňovania v podobe kvartálnych bonusov
  • možnosti vzdelávania- Asseco Akadémia, kurzy Anglického jazyka, školenia a certifikácie
  • kultúrny program (kultúrne a spoločenské podujatia),
  • športové aktivity- TJ Asseco
  • doplnkové dôchodkové pripoistenie,
  • home-office
  • sick-days
  • maličkosti, ktoré potešia: deň voľna pri významných životných udalostiach – 1. deň prváčika v škole, buddy pri nástupe, ktorý Vám pomôže s adaptáciou, pitný režim a čerstvé ovocie na pracovisku a ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • Všeobecný prehľad o architektúre a prevádzke aplikácií (frontend, middleware, backend, aplikačné servery, SOA, mikroslužby, ELK)
  • Znalosť SW vývojového cyklu (pipeline, uložiská zdrojových kódov)
  • Výhodou znalosť cloud platformy a prevádzka aplikácií v nich (napr. Azure, Oracle Cloud Infrastructure, AWS)
  • Výhodou skúsenosť v architektúre
  • Výhodou skúsenosti v automatizácií (Infrastructure as a code, teraform, ansible,..)
  • schopnosť analytického myslenia,
  • Orientácia na zákazníka
  • Schopnosť komunikovať v angličtine

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis