Business Development Manager - Utility & GIS

Asseco Central Europe, a. s.

Brno - město, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Mapování trhu v oblasti Utility a GIS a tvorba obchodní strategie
  • Tvorba kalkulací produktových a projektových nabídek
  • Vyhledávání potenciálních zákazníků v oblasti Utility
  • Obchodní vyjednávání, uzavírání zakázek a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • Realizace dohodnutých obchodů

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Širokou škálu firemních školení
  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • Odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy atd.)

Informace o náboru

Divize GIS & Utility řeší zajímavé projekty zoblasti GIS a správy rozsáhlýchaktiv. Zákazníkům nabízí komplexní řešení postavené nanové softwarové platformě SAMO,která umožňuje našim zákazníkům budovat jednoduché i složitější aplikace čiportálová řešení. Při vývoji SAMO jsme zhodnotili naše bohaté zkušenostizískané za třicet let v oblasti vývoje a implementace speciálních technickýchřešení. Nové SAMO přímo navazuje na úspěšné softwarové produkty TOMS, AG Portála WFMS a současně významně rozvíjí možnosti systému LIDS, který se stalsoučástí nové platformy

Naše divize GIS &Utility je již od 90. let 20. století lídrem v oblastidodávky GIS řešení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Smysl pro obchod na vysoké úrovni
  • Znalost trhu Utility a GIS v České republice a na Slovensku
  • Znalost tématu dokumentace a provozu inženýrských sítí a/nebo průmyslových areálů
  • Zkušenosti z realizace dodávek implementačních projektů
  • Orientace v nabízených řešeních pro oblast GIS & Utility
  • Výborné komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti, silný/á v networkingu
  • Prezentační dovednosti
  • Znalost angličtiny slovem i písmem (min. B2+)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike a Maďarsku. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií. Realizuje náročné projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco, ktorá pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 15 000 ľudí

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Natália Hladká
E-mail: poslat životopis
ID: 4477392  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc