DevOps specialist ( Central Health )

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Typ
plný úväzok
Mzda (eur brutto)
2 000 EUR/mesiacod 2000eur / mesačne
* brutto/mesačne, reálna mzda podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoríme nový informačný systém pre zákazníka z oblasti verejného zdravotníctva a chceme posilniť existujúci DevOps tím.

Staň sa súčasťou nášho tímu a spolupracuj na systéme postavenom na moderných open-source cloud-native technológiách a prevádzkovanom v Oracle cloude.

Po čase môžeš získané znalosti zúročiť školením a certifikáciou Oracle Cloud Specialist.

Hlavnou úlohou bude:

  • Podpora prevádzky a konfigurácie informačných systémov bežiacich v Oracle Cloude
  • Deployment systému cez Oracle Kubernetes Engine (OKE)
  • Konfigurácia využívaných open-source produktov podľa potrieb vývojového tímu
  • Správa continuos integration a continuos delivery v Gitlabe vrámci zavedenej CI/CD pipeline
  • Vývoj a údržba monitorovacích nástrojov založených na Prometheus, Elastic a Grafana

variabilná zložka odmeňovania v podobe kvartálnych bonusov

vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení

jazykové kurzy

dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona

home office do výšky 50% pracovného času

príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia a iné zaujímavé benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

  • schopnosť analytického myslenia
  • samostatnosť, zodpovednosť a ochota učiť sa
  • skúsenosti s vývojom a prevádzkou IS
  • komunikatívnosť a tímový duch
  • základy administrácie linux a shell scripting
  • skúsenosti s prevádzkou kontajnerizovaných aplikácií (Docker, Kubernetes)
  • znalosť konfigurácie build, test and deployment automation (CI/CD)
  • znalosť cloudových technologií všeobecne (Azure/Amazon AWS/Google Cloud/Oracle Cloud...)
  • používateľská znalosť SQL
  • práca s verzovacími nástrojmi (Git)it

Výhodou je znalosť:

  • Helm
  • Prometheus, Graffana (monitoring)
  • Elasticsearch, Logstash, Filebeat, Kibana (analýza logov)
  • PostgreSQL
  • API GW (Kong), Service mesh (Istio)
  • Základy programovania v JAVA

DISCLAIMER

Asseco CE podporuje inakosť a diverzitu. Naša firemná kultúra je otvorená všetkým bez ohľadu na ich vek, národnosť, pohlavie alebo zdravotné znevýhodnenie. Svojich zamestnancov si starostlivo vyberáme na základe ich zručností, praxe, znalostí a osobnostných predpokladov. Zamestnávame kolegov so zdravotným hendikepom, tiež nakupujeme výrobky cez chránené dielne, vďaka čomu môžeme prostriedky, ktoré by sme inak museli odvádzať do odvodového systému vracať medzi tých, ktorí si to najviac zaslúžia.

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Rajčeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4472799  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac