Implementátor / Analytik SAMO

Asseco Central Europe, a. s.

Bratislavský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacod 2000 eur brutto v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša divízia Public SK rieši projekty v oblasti verejnej a štátnej správy v SR. Súčasťou tejto divízie je aj oddelenie s názvom SAMO AIS, do ktorého hľadáme kolegyne/kolegov, ktorí majú záujem pomôcť nám implementovať a rozvíjať naše zaujímavé riešenia agendových systémov a webových aplikácií realizované s využitím firemnej vývojovej platformy - produktu SAMO. Táto platforma vďaka obsiahlym možnostiam konfigurácie ponúka širokú variabilitu dodaných riešení pre rôznych zákazníkov a pre rôzne oblasti business problematiky.

Tvojou úlohou bude:

  • Zber a analýza požiadaviek zákazníka
  • Implementácia a podpora projektov
  • Parametrizácia systému SAMO - SAMO - Strategic Asset Management & Operations (samo-asseco.com)
  • Tvorba analytickej dokumentácie, výstupov pre zákazníka a zadanie  pre vývoj
  • Konzultácie so zákazníkom (aj na medzinárodných projektoch)
  • Komunikácia s ostatnými členmi tímu a s vývojovým tímom

  • variabilná zložka odmeňovania v podobe kvartálnych bonusov
  • vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení
  • jazykové kurzy
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
  • home office do výšky 50% pracovného času
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia

Informácie o výberovom konaní

hodou sú skúsenosti:

  • Prax v oblasti analýzy a návrhu IT systémov
  • Prototypovanie
  • User experience
  • GIS systémy
  • Objektovo orientované programovanie
  • SQL, práca s databázami (Oracle, PostgreSQL alebo MS SQL)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

  • Všeobecné znalosti a prehľad v odbore IT
  • Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
  • VŠ vzdelanie, prípadne SŠ s dlhšou praxou

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis