Systémový špecialista (Bratislava, Praha, iné lokality SK/CZ)

Místo práce
Banskobystrický kraj
Typ
plný úvazek
Mzda (eur brutto)
1 900 EUR/měsíc
Termín nástupu
ASAP
* brutto/mesačne, reálna mzda podľa skúseností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní úlohou je:

  • Návrh a implementace systémů a aplikací
  • Spolupráce při tvorbě technických architektur a nabídek pro zákazníky
  • Návrh, implementace a testování proof of concept prostředí
  • Řešení obtížných problémů na odborné úrovni
  • Příprava a kontrola technické dokumentace
  • Monitorování, vyhodnocování a ladění výkonnosti systémů

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • jazykové kurzy
  • volné vstupy na sportoviště
  • volný vstup na vybrané kulturní akce
  • partnerské slevy
  • dny volna při zvláštních příležitostech nad rámec zákona
  • příspěvek na doplňkové penzijní spoření ai.
  • vzdělávání prostřednictvím interní akademie a externí odborné přípravy

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické zaměření

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • pokročilé znalosti v serverovém hardwaru, úložných a virtualizačních technologiích
  • přehled monitorovacích nástrojů, zálohovacích technologií
  • pozice je vhodná pro uchazeče, kteří mají praktické zkušenosti se správou systémů Windows a Linux
  • základní znalosti sítě
  • výhodou je orientace v kontejnerových technologiích

DISCLAIMER

Asseco CE podporuje inakosť a diverzitu. Naša firemná kultúra je otvorená všetkým bez ohľadu na ich vek, národnosť, pohlavie alebo zdravotné znevýhodnenie. Svojich zamestnancov si starostlivo vyberáme na základe ich zručností, praxe, znalostí a osobnostných predpokladov. Zamestnávame kolegov so zdravotným hendikepom, tiež nakupujeme výrobky cez chránené dielne, vďaka čomu môžeme prostriedky, ktoré by sme inak museli odvádzať do odvodového systému vracať medzi tých, ktorí si to najviac zaslúžia.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike a Maďarsku. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií. Realizuje náročné projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco, ktorá pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 15 000 ľudí

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Natália Hladká
E-mail: poslat životopis
ID: 4436541  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/měsíc