Java Developer (Central Health systems)

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Košice
Od 1 600 EUR/mesiac* finálna mzda bude dohodnutá podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spolupráca pri riešení problémov reportovaných zo strany zákazníka,
  • Udržiavanie a rozvoj existujúcich riešení nasadených vo verejnej správe,
  • Možnosť prispievať svojimi nápadmi pri návrhu riešenia a takto tieto a ďalšie riešenia technologicky inovovať,
  • Zvyšovanie si odbornej kvalifikácie vzdelávaním, nutnosť držať krok s aktuálnymi trendami.

  • možnosti vzdelávania a osobného rastu,
  • kultúrny program (kultúrne a spoločenské podujatia),
  • športové aktivity,
  • práca v dynamickom tíme,
  • doplnkové dôchodkové pripoistenie,
  • HO, Sick- days

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Java - Mierne pokročilý
JavaScript - Úplný začiatočník
SQL - Základy
Oracle PL/SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky:

  •  Java/J2EE
  •  Spring framework

Výhody a používané technológie:

  •  skúsenosti s integračnými nástrojmi,
  •  Spring boot, JPA
  •  FE technológie – Angular/Polymer/React, JSF
  •  skúsenosť s Liferay Portal výhodou
  •  SOA – REST/SOAP (wsdl, xml, xsd)
  •  Git, maven
  •  Docker/Kubernetes

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis