Database senior programátor / architekt

Bratislavský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Typ
plný úväzok
Mzda (eur brutto)
2 500 EUR/mesiacod 2500 eur brutto v závislosti od skúseností
* brutto/mesačne, reálna mzda podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne rozširujeme náš tím zastrešujúci interné aplikácie zabezpečujúce efektívny chod spoločnosti ako napr.

  • reportingovú appku poskytujúcu prehľad finančného stavu našich projektov,
  • appku určenú pre zamestnancov, ktorí využívajú parkovanie vo firemnej garáži a podobne...).

Úlohou nového člena tímu bude nielen analýza požiadaviek užívateľov, ale aj celková architektúra riešenia. Ponúkame teda možnosť významne upravovať a tvoriť nové appky využívané širokou masou našich zamestnancov a zároveň garantovanú možnosť work life balance-u.

Aktuálne riešenia sú primárne postavené na MS SQL a .Net.

Nevyhnutná je pre nás a skúsenosť na pozícii senior programátora prípadne architekta v oblasti databáz (.NET skúsenosť výhodou).

  • Variabilná zložka odmeňovania v podobe kvartálnych bonusov
  • Vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení
  • Jazykové kurzy
  • Dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
  • Home office do výšky 50% pracovného času
  • Sick Days
  • Príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia a iné zaujímavé benefity

DISCLAIMER

Asseco CE podporuje inakosť a diverzitu. Naša firemná kultúra je otvorená všetkým bez ohľadu na ich vek, národnosť, pohlavie alebo zdravotné znevýhodnenie. Svojich zamestnancov si starostlivo vyberáme na základe ich zručností, praxe, znalostí a osobnostných predpokladov. Zamestnávame kolegov so zdravotným hendikepom, tiež nakupujeme výrobky cez chránené dielne, vďaka čomu môžeme prostriedky, ktoré by sme inak museli odvádzať do odvodového systému vracať medzi tých, ktorí si to najviac zaslúžia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

4

  • Veľmi dobrá znalosť administrácie a programovania v MS SQL
  • Správa a tvorba reportov pre MS SQL Reporting Services
  • Odborná prax minimálne 4 roky

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4340965  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac