Poradíme Vám?

Business analytik

Miesto práce
Banská Bystrica
Typ
plný úväzok
Mzda (eur brutto)
1 500 EUR/mesiacuvedená mzda predstavuje minimálnu úroveň, finálna výška mzdy bude závislá od skúseností kandidáta
Termín nástupu
Dohodou
* brutto/mesačne, reálna mzda podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne obsadzujeme pozíciu Business analytika pre 2 z našich 16 divízií.

Pre divíziu s fokusom na Public projekty a divíziu pôsobiacu v oblasti SK zdravotníctva.

Vašu preferenciu segmentu si s Vami náš tím rád prejde v rámci úvodného telefonátu :)

Vašou úlohou by bolo v oboch prípadoch:

• zber, špecifikácia a analýza požiadaviek zákazníka

• aktívna komunikácia so zákazníkom

• prezentácia a obhajoba riešenia

• komunikácia s vývojovým tímom

• zodpovednosť za dodržiavanie analytickej metodiky

• zodpovednosť za formálnu a obsahovú kvalitu výstupov pre zákazníka (analýza, dokumentácia, prezentácie, zápisy, atď.)

• Sledovanie trendov, neustále vzdelávanie sa vo zverenej oblasti

• Zabezpečenie kvality a celková zodpovednosť za naplnenie požiadaviek zákazníka

  • možnosť medzidivízneho presunu - 16 divízií = 16 možností ďalšieho rozvoja / posunu Vašej kariery v prípade ak budete hľadať zmenu, umožníme Vám ju u nás interne :)
  • vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení
  • jazykové kurzy
  • voľné vstupy na športoviská
  • voľné vstupy na vybrané kultúrne podujatia
  • partnerské zľavy
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia ai.

DISCLAIMER

Asseco CE podporuje inakosť a diverzitu. Naša firemná kultúra je otvorená všetkým bez ohľadu na ich vek, národnosť, pohlavie alebo zdravotné znevýhodnenie. Svojich zamestnancov si starostlivo vyberáme na základe ich zručností, praxe, znalostí a osobnostných predpokladov. Zamestnávame kolegov so zdravotným hendikepom, tiež nakupujeme výrobky cez chránené dielne, vďaka čomu môžeme prostriedky, ktoré by sme inak museli odvádzať do odvodového systému vracať medzi tých, ktorí si to najviac zaslúžia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosť s pozíciou analytika minim. 2 roky
  • rozvinuté komunikačné zručnosti
  • analytické a logické myslenie
  • výhodou znalosť objektovo orientovaných metód návrhu - UML

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Erosová
E-mail: poslať životopis
ID: 4194662  Dátum zverejnenia: 2.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac