Android Developer

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Od 1 800 EUR/mesiacfinálna mzda bude určená na základe znalostí a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád výzvy? Chceš byť súčasťou niečoho nového? Do nášho interného vývojového tímu hľadáme skúseneho a tvorivého Android developera, ktorý má zodpovedný prístup, vie sa nadchnúť pre inovácie a rad objavuje nové technológie, Budeš zodpovedný za dizajn, vývoj a údržbu aplikácií pre zariadenia využívajúce OS Android v rámci celého životného cyklu od koncepcie až po podporu pri nasadení do prevádzky, aby aj naďalej fungovali bezchybne v nových vydaniach.

Tvoja náplň práce by bola nasledovná:

  • Natívny vývoj pre Android (skśsenosti s buildom pre HUAWEI výhodou)
  • Participovanie na našej stratégii mobilného rozvoja
  • Nastavenie štandardu/smerovania kódovania na projektoch
  • Mentoring mladých vývojárov
  • Spolupráca s team lídrami/ vedúcimi projektov, aby boli projekty doručené včas
  • Agilný vývoj
  • Práca na procese nasadenia (deployment) a uvoľnenia (release) aplikacie v ramci Google Play (HUAWEI AppGallery vyhodou)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

Hard skills

Skúsenosti s Android SDK a ako sa vysporiadať s rôznymi veľkosťami obrazovky
Dobrá znalosť zásad, vzorov a osvedčených postupov používateľského rozhrania Android
Java (Kotlin vyhodou)
Skúsenosti s prácou so vzdialenými dátami cez REST a JSON
Skúsenosti s implementáciou push notifikácií
Skúsenosti s knižnicami tretích strán a API
Pracovná znalosť architektúry, trendov a nových technológií
Výhodou sú znalosti Javascriptu

Soft skills
Schopnosť tvoriť, prezentovať návrh riešenia
Samostatnosť
Komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tím
Anglický jazyk aspoň na úrovni B1

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis