Solution Architect (HBU)

Miesto práce
Bratislava
Typ
plný úväzok
Mzda (eur brutto)
2 100 EUR/mesiacod 2100 €/mesiac (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)
Termín nástupu
ASAP
* brutto/mesačne, reálna mzda podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete participovať na projekte, ktorý je orientovaný na vytvorenie telemedicínskeho systému pre pacientov trpiacich ako na ochorenie COVID-19, tak aj pre ostatných pacientov pre účely minimalizácie potreby návštev spoločných priestorov v nemocniciach či zdravotných centrách.
Počas pandemickej situácie je potrebné okrem diagnostikovania klinického stavu pacientov trpiacich ochorením, vyvolávajúcim pandémiu, taktiež ďalej monitorovať pacientov trpiacich na iné ochorenia a tiež je nutné zabezpečovať zdravotnú starostlivosť pre chronicky chorých pacientov, ktorí sú v prevažnej miere i najrizikovejšou skupinou ochorenia COVID-19 (starší pacienti, chronicky chorí).

Cieľom projektu je navrhnúť a verifikovať taký model a následne funkčný prototyp flexibilného a robustného systému telemedicíny, ktorý nájde v praktickej realizácii po využitie v nemocniciach, zdravotných strediskách, domovoch sociálnych služieb a v neposlednom rade pre bežných obyvateľov, ktorým má systém slúžiť s celospoločenským dopadom.

Vašou náplňou práce bude spolupráca s obchodníkmi, vývojármi a kolegami z IT podpory, tiež s vedúcimi projektu za účelom vybudovania optimálneho riešenia pokrývajúceho požiadavky zákazníka a definovanie architektúry riešenia, rozhodovanie o použitých technológiách.

  • variabilná zložka odmeňovania v podobe kvartálnych bonusov
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
  • príležitostná práca z domu/homeoffice
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
  • vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení
  • jazykové kurzy
  • Multisport karta
  • voľné vstupy na vybrané kultúrne podujatia
  • partnerské zľavy
  •  a iné zaujímavé benefity

DISCLAIMER

Asseco CE podporuje inakosť a diverzitu. Naša firemná kultúra je otvorená všetkým bez ohľadu na ich vek, národnosť, pohlavie alebo zdravotné znevýhodnenie. Svojich zamestnancov si starostlivo vyberáme na základe ich zručností, praxe, znalostí a osobnostných predpokladov. Zamestnávame kolegov so zdravotným hendikepom, tiež nakupujeme výrobky cez chránené dielne, vďaka čomu môžeme prostriedky, ktoré by sme inak museli odvádzať do odvodového systému vracať medzi tých, ktorí si to najviac zaslúžia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie alebo ekonomický smer

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - pokročilý
Java - pokročilý
Rest API - pokročilý
Spring - pokročilý
Docker - pokročilý
Kubernetes - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Chcete pracovať v jednom z najvýznamnejších slovenských softvérových domov? Byť súčasťou tímu tvorivých ľudí a mať možnosť odborne rásť? Ak áno, hľadáme práve Teba!

  •  praktická znalosť UML
  • skúsenosť s nasledujúcimi technológiami:  S.O.L.I.D, Java, Git, Agile, CI/CD, Open Api Specification (swagger) a REST, SQL, SOAP
  • Java, spring boot, spring jpa, websockets
  • Maven, Nexus, Sonar
  • Microservices
  • PostgreSql
  • Docker
  • znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni efektívnej práce s dokumentáciou

Osobnostné predpoklady:

  • schopnosť rýchlo sa zorientovať u zákazníka
  • schopnosť tvoriť, prezentovať a obhajovať analytickú/architektonickú dokumentáciu
  • vítaná skúsenosť so spoluprácou a koordináciou subdodávateľov
  • komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme
  • vítaná skúsenosť s prácou v agilnom tím

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Asseco Central Europe, a. s.
Trenčianska 56/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušana Pčolková
E-mail: poslať životopis
ID: 4070420  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac