IT Analytik (eHealth)- BA, BB

Miesto práce
Bratislava
Typ
plný úväzok
Mzda (eur brutto)
2 000 EUR/mesiac2000 eur (finálna výška závisí od seniority kandidáta)
Termín nástupu
ASAP
* brutto/mesačne, reálna mzda podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem pracovať v úspešnom tíme s priestorom pre ďalší rast a expanziu?

Byť jedným z tvorcov riešení, ktoré vyhrávajú ocenenia ?

Byť členom tímu, ktorý získal ocenenia z ITAPA 2019 aj 2020 a zároveň ocenenie za najlepší projekt v roku 2019 a produkt roku 2020 v rámci Asseco Central Europe?

Hľadáme talentovaného a entuziastického analytika!

Zaujalo Vás to? Pokračujte v čítaní :)

Náplň Vašej práce by zahŕňala:

• zber, špecifikácia a analýza požiadaviek zákazníka
• aktívna komunikácia so zákazníkom
• prezentácia a obhajoba riešenia
• komunikácia s vývojovým tímom
• zodpovednosť za formálnu a obsahovú kvalitu výstupov pre zákazníka (analýza, dokumentácia, prezentácie, zápisy, atď.)
• sledovanie trendov, neustále vzdelávanie sa vo zverenej oblasti

Miesto výkonu práce: Bratislava alebo Banská Bystrica

  • príspevok do DDS
  • mobilný telefón aj na súkromné účely
  • vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení
  • jazykové kurzy
  • voľné vstupy na športoviská
  • voľné vstupy na vybrané kultúrne podujatia
  • partnerské zľavy
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
  • DISCLAIMER

    Asseco CE podporuje inakosť a diverzitu. Naša firemná kultúra je otvorená všetkým bez ohľadu na ich vek, národnosť, pohlavie alebo zdravotné znevýhodnenie. Svojich zamestnancov si starostlivo vyberáme na základe ich zručností, praxe, znalostí a osobnostných predpokladov. Zamestnávame kolegov so zdravotným hendikepom, tiež nakupujeme výrobky cez chránené dielne, vďaka čomu môžeme prostriedky, ktoré by sme inak museli odvádzať do odvodového systému vracať medzi tých, ktorí si to najviac zaslúžia.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

    Ostatné znalosti

    SQL - pokročilý
    UML - Unified Modeling Language - pokročilý
    Enterprise Architect - základy

    Počet rokov praxe

    3

    Požadované znalosti:

    • znalosť objektovo orientovaných metód návrhu - UML /advanced/
    • skúsenosti s používaním analytických nástrojov (CASE nástroje) a tvorbou analýz
    • znalosť anglického jazyka
    • analytické a logické myslenie
    • skúsenosti s vývojom IS

    Výhodou je:

    • znalosť produktu Enterprise Architect
    • znalosť DOT NET
    • skúsenosti s kryptografiou a security
    • BPMN
    • biznisová a doménová znalosť v sektore zdravotníctva veľkou výhodou

    Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov

    Adresa spoločnosti

    Asseco Central Europe, a. s.
    Trenčianska 56/A
    821 09 Bratislava

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Dušana Pčolková
    E-mail: poslať životopis
    ID: 4069169  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac