iOS Developer

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 600 EUR/mesiacod 1 600€ brutto (+ variabilná zložka odmeňovania v podobe kvartálnych bonusov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného vývojového tímu hľadáme iOS developera pre bankové mobilné aplikácie.

Náplňou práce je implementácia iOS aplikácie Mobilný Token ako súčasť bezpečnostného servera Sezam, ako aj ostatných mobilných aplikácií pre banky na báze frameworku Asseco Omnichannel Platform.

Bezpečnostný server Sezam umožňuje viacfaktorové prihlasovanie používateľov do koncových aplikácií banky, poisťovne či inej inštitúcie. Súčasťou dodávky je natívna mobilná aplikácia Mobile Token, ktorá zabezpečuje overenia prihlásenia alebo aktívnej operácie používateľa.

Mobilný tím má na starosti natívnu časť, jej integráciu s omnichannel platformou a build hybridnej aplikácie.

  • variabilná zložka odmeňovania v podobe kvartálnych bonusov
  • vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení
  • jazykové kurzy
  • voľné vstupy na športoviská
  • partnerské zľavy
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia a iné zaujímavé benefity

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské I. stupňa

    Technické zručnosti:

    • Swift - pokročilý
    • Objective-C - pokročilý (postupne dochádza k refaktoringu kódu do Swift)
    • výhodou znalosti Java - presah na backend
    • výhodou znalosti Javascriptu - pri implementácii hybridnej aplikácie

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:

    • samostatnosť
    • schopnosť pracovať v tíme
    • uchádzač by mal mať skúsenosti s produkčnou prevádzkou iOS mobilných aplikácií

    Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Michaela Vallová
    E-mail: poslať životopis