SK Lead IT infrastructure

Asseco Central Europe, a. s.

Place of work
Bratislava
Contract type
full-time
Start date
ASAP
Wage (gross)
3 000 EUR/monthmin. 3000 €

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Máte ťah na bránku, nápady a energiu rozvíjať IT infrastructure biznis na Slovensku? Staňte sa súčasťou skúseného tímu odborníkov v Asseco CE! Hľadáme SK lead do biznis unity IT infrastructure. Ponúkame motivujúcu, zodpovednú a odbornú prácu.

Náplň práce:

  • Podieľať sa na príprave stratégie rozvoja obchodu na Slovensku v segmente IT infraštruktúry a jej následné napĺňanie
  • Identifikovať potenciálne obchodné príležitostí v segmente v IT infraštruktúry a bezpečnosti, rokovať so zákazníkmi a ponúkať im riešenia
  • Rozvíjať obchod na Slovensku  s cieľom plnenia obchodného plánu a strategických zámerov firmy
  • Zabezpečovať a pripravovať podmienky pre dodávku riešení
  • Strategicky rozvíjať a  riadiť vzťahy s klientami, predvídať ich potreby a hľadať optimálne riešenia pre ich biznis problémy
  • Aktívne kooperovať s tímom delivery, biznis konzultantami a projektovými manažérmi
  • Komunikovať a prezentovať obchodne dôležité činností delivery
  • Hľadať príležitosti na synergiu s ostatnými business unitami v rámci firmy
  • Neustále sledovať trh a navrhovať inovácie

Employee perks, benefits

- možnosti vzdelávania a osobného rastu,

  • kultúrny program (kultúrne a spoločenské podujatia),
  • športové aktivity,
  • práca v dynamickom tíme,
  • doplnkové dôchodkové pripoistenie,
  • HO, Sick- days

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

University education (Bachelor's degree)

Language skills

English - Intermediate (B1)

Number of years of experience

5

Personality requirements and skills

Požadujeme

  • Energia a obchodný drive
  • Prax na pozícii v oblasti IT infraštruktúry minimálne 5 rokov (predaj infraštruktúrnych produktov, riešení a služieb)
  • Znalosť procesu distribúcie infraštruktúrnych projektov (dodávateľ, distribútor, partner, koncový zákazník)
  • Projektové myslenie
  • Plynulá angličtina
  • Schopnosť aktívne počúvať
  • Schopnosť spájať súvislosti a vidieť v nich príležitosti
  • Schopnosť prinášať vlastnú víziu, inovácie
  • Výborné komunikačné zručnosti

Ponúkame:

  • Zaujímavú a perspektívnu prácu
  • Výborný kolektív odborníkov
  • Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • Príležitosť na sebarealizáciu a odborný aj osobnostný rozvoj

Advertiser

Brief description of the company

Asseco Central Europe (Asseco CE) is one of the strongest software houses in Central and Eastern Europe. It is active in Slovakia, the Czech Republic and Hungary. The company belongs to the leading providers of comprehensive IT solutions and services. It implements demanding projects for commercial sector, as well as for public sector and central and local governments. Asseco CE has longterm experience with extensive projects with strong emphasis on supporting the strategic goals of its customers.

The company´s history goes back to 1990, when ASSET company was established. In 1999, its software division unbundled and a new enterprise ASSET Soft was founded. Later on, it entered into a strategic partnership with Comp Rzeszów and, thereby, the fundamentals of the future international group Asseco were laid. In October 2006, the company (already under Asseco Slovakia brand) was listed on the Warsaw Stock Exchange, thus becoming the first Slovak company to be directly quoted on a foreign stock exchange. In 2007, the company entered the Czech market through the PVT acquisition. Two years later Asseco Czech Republic and Asseco Slovakia integrated and, thereby, Asseco CE group was established. Several IT and telecommunications focused companies are part of the Asseco CE group in Slovakia, in the Czech Republic and in Hungary. The entire Asseco CE group currently employs around 1,600 people.

Number of employees

500-999 employees

Contact

Contact person: Natália Hladká
E-mail: send CV
ID: 4063441  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/month