Admin interných aplikácií

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Trenčín
Od 1 100 EUR/mesiacod 1100 EUR, uvedená mzda je minimálne úroveň, finálna výška mzdy bude stanovená na základe seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do tímu internej podpory pre produkčné divízie, s fokusom nie len na interný rozvoj Jiry, ale aj rozvoj firemnej infraštruktúry ako takej.

  • správa a rozvoj Atlassian Jira
  • customizácia nastavení podľa projektovej metodiky a špecifík projektov
  • podpora používateľov a projektov
  • zúčastňovanie sa na stretnutiach zameraných na rozvoj internej infraštruktúry

- možnosti vzdelávania a osobného rastu,

  • kultúrny program (kultúrne a spoločenské podujatia),
  • športové aktivity,
  • práca v dynamickom tíme,
  • doplnkové dôchodkové pripoistenie,
  • HO, Sick- days

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

C# - Základy
Administrácia MySQL - Základy
MySQL - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Základy
UNIX/Linux - Základy

Počet rokov praxe

1

  • skúsenosti s Jira - základy
  • SQL, OS Linux, MySQL  - základy
  • používateľská znalosť vývojárskych nástrojov – skúsenosť s ich administráciou - výhodou:
    • systémy riadenia verzií (Subversion, TFS, Git, Mercurial)
    • artifacts repository (Nexus, NuGet)
    • build server (Jenkins, TFS Build)
  • znalosť programovacích jazykov groovy, C# - výhodou
  • analytické myslenie
  • kreativita - schopnosť samostatnej aj tímovej práce tvorivého charakteru
  • spoľahlivosť a aktívny prístup k práci

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis