Android Developer

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
By agreement
Mzdové podmienky (brutto)
od 1050 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného Android developera, ktorý by sa venoval mobilným aplikáciám v oblasti bankovníctva. Implementoval by si Android aplikáciu Mobilný Token ako súčasť bezpečnostného servera Sezam a mobilné aplikácie pre banky na báze frameworku Asseco Omnichannel Platform.

Bezpečnostný server Sezam umožňuje viacfaktoré prihlasovanie používateľov do koncových aplikácií banky, poisťovne či inej inštitúcie. Súčasťou dodávky je natívna mobilná aplikácia Mobile Token, ktorá zabezpečuje overenia prihlásenia alebo aktívnej operácie používateľa. Aplikácia funguje ako offline kalkulačka autorizačných kódov aj online nástroj na podpísanie operácií pomocou PKI.

Bankové aplikácie na báze Asseco Omnichannel Platform sú v mobilnej verzii implementované ako hybridné aplikácie s využitím Apache Cordova. Natívna časť zabezpečuje autentifikáciu pomocou knižnice z bezpečnostného servera Sezam a integráciu s fraud detection systémami v aplikácii. Mobilný tím má na starosti natívnu časť, jej integráciu s omnichannel platformou a build hybridnej aplikácie.

Tvoja náplň práce by bola nasledovná:

  • Vývoj nových funkčností do aplikácie Asseco Mobile Token
  • Údržba aplikácie – bugfixing a prispôsobenie novým verziám Android
  • Podpora pre tímy využívajúce knižnicu Mobile Token Library v hybridných Cordova aplikáciách
  • Vývoj aplikácií pre iné divízie v rámci spoločnosti
  • Podpora zákazníkov pri publikovaní a prevádzke aplikácií

  • možnosti vzdelávania a osobného rastu
  •  kultúrny program (kultúrne a spoločenské podujatia)
  • športové aktivity
  • práca v dynamickom tíme
  •  doplnkové dôchodkové pripoistenie
  • iné

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hard skills

  • Android/Java
  • Skúsenosti s konzumovaním REST services
  • Skúsenosti s implementáciou push notifikácií
  • Vítané skúsenosti s implementáciou Cordova pluginov a aplikácií
  • Základný prehľad v oblasti použitia šifrovacích algoritmov a PKI
  • Výhodou znalosti Java - presah na backend
  • Výhodou znalosti Javascriptu - pri implementácii hybridnej aplikácie

Soft skills

  • Schopnosť tvoriť, prezentovať a obhajovať odhady a návrh riešenia
  • Samostatnosť
  • Komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis
ID: 3741659  Dátum zverejnenia: 16.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1050 € brutto