Systémový administrátor- Docker

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
By agreement
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200€ brutto/ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladého teamu hľadáme nového kolegu /kolegyňu, ktorý/á sa bude chcieť učiť prostredie Dockeru pod vedením skúseného mentora a bude chcieť hľadať riešenia Outside the Box.

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • spolupráca s architektom vytvárať špecifikácie a dizajn riešení
  • príprava implementačného plánu a/alebo implementácia navrhnutých riešení
  • riešenie problémov v spolupráci s vývojovým teamom
  • príprava a kontrola technickej dokumentácie
  • administrácia a inštalácia systémov Docker

Ak máš záujem učiť sa a posúvať sa dopredu, posunie sa aj celý team :)

Medzi benefitmi spoločnosti nájdeš:

  • vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení
  • jazykové kurzy
  • voľné vstupy na športoviská
  • voľné vstupy na vybrané kultúrne podujatia
  • partnerské zľavy
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo na túto pracovnú pozíciu  potrebuješ?

  • 1+ ročné skúsenosti s administráciou Linuxových systémov
  • základnú znalosť Swarm, Kubernetes alebo OpenShift ( a iné ) - pojmy, princípy, základné komponenty
  • základnú znalosť kontajnerovej platformy Docker - pojmy, princípy, základné komponenty, možnosti monitoringu a zálohovania
  • znalosti s technológiami ako elasticsearch, logstash, kibana, kafka, redis, cassandra či virtualizačnými platformami nie sú zbytočné :)
  • základné znalosti ohľadne aplikačných architektúr a ich základných komponentov

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis
ID: 3709077  Dátum zverejnenia: 3.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200€ brutto/ mesačne