Systémový administrátor, Junior

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
€ 1200,- brutto/mesačne, reálna mzda podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava implementačného plánu
  • implementácia navrhnutých riešení
  • Riešenie problémov, spolupráca s vývojovými tímami
  • Zvyšovať svoje znalosti technológií a produktov (aj doteraz neimplementovaných)
  • Príprava a kontrola technickej dokumentácie
  • Návrh, implementácia a testovanie Proof of Concept prostredí
  • Prispievať k zlepšovaniu implementačných procesov a postupov (automatizácia)
  • Pri úspešnom zavedení novej technológie usporiadať workshop pre kolegov, prípadne zákazníka

  • vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení,
  • jazykové kurzy,
  • voľné vstupy na športoviská,
  • voľné vstupy na vybrané kultúrne podujatia,
  • partnerské zľavy,
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
  • iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

  • 1+ ročné skúsenosti s administráciou Linuxových systémov
  • základná znalosť kontajnerovej platformy Docker - pojmy, princípy, základné komponenty, možnosti monitoringu a zálohovania
  • základná znalosť Swarm, Kubernetes alebo OpenShift ( a iné ) - pojmy, princípy, základné komponenty
  • Výhodou je znalosť technológií ako elasticsearch, logstash, kibana, kafka, redis, cassandra a pod.
  • Základné znalosti ohľadne aplikačných architektúr a ich základných komponentov
  • Skúsenosti s virtulizačnými platformami veľkou výhodou
  • Komunikačné a prezentačné schopnosti výhodou

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis
ID: 3539860  Dátum zverejnenia: 15.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: € 1200,- brutto/mesačne, reálna mzda podľa skúseností