Team leader realizačného tímu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie realizačného tímu (konzultanti, vývojári, oblast IT)
- kompletná zodpovednosť za rozpočet a výsledky tímu
- pravidelný reporting výsledkov tímu
- stanovovanie cieľov tímu a ich pravidelné vyhodnocovanie
- podpora profesionálneho rastu členov tímu
- motivácia členov tímu a poskytovanie spätnej väzby
- spolupráca o ostatnými oddeleniami

- možnosti vzdelávania a osobného rastu
- kultúrny program (kultúrne a spoločenské podujatia)
- športové aktivity
- práca v dynamickom tíme
- doplnkové dôchodkové pripoistenie
- iné

Spoločnosť pravidelne nekontroluje automaticky evidované životopisy prostredníctvom tohoto portálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s vedením tímu (ideálne konzultantov, oblast IT a pod.)
- samostatnosť, schopnosť niesť zodpovednosť
- výborné komunikačné schopnosti
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- schopnosť viesť samostatne rokovania (zákazníci, partneri)
- skúsenosti z oblasti IT vítané
- vítané skúsenosti z oblasti výroby
- komunikatívna znalosť AJ
- aktívny vodič

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizujeme rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracujeme v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora, a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Asseco Central Europe, a. s.
Trenčianska 56/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Ogurčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3261273   Dátum zverejnenia: 5.12.2017