DevOps Inžinier

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste zanietený v oblasti softvérového vývoja a IT infraštruktúry? Chcete sa pridať k inovatívnemu tímu a podieľať sa na vytváraní efektívnych a spoľahlivých softvérových riešení v oblasti priemyselnej automatizácie? Ak áno, pripojte sa k nášmu dynamickému tímu v spoločnosti Asseco CEIT ako DevOps Inžinier. Táto pozícia kombinuje prvky vývoja softvéru (Dev) a správy operačných systémov a infraštruktúry (Ops).

Zodpovednosti:

  • Návrh, implementácia a správa kontinuálneho integračného a dodávacieho procesu (CI/CD).
  • Konfigurácia a správa Linuxových serverov a sietí.
  • Automatizácia opakujúcich sa úloh a procesov.
  • Monitorovanie a správa cloudových a on-premise infraštruktúr.
  • Podpora vývojových tímov pri nasadzovaní a správe aplikácií.
  • Spolupracovať s vývojovými a prevádzkovými tímami pri identifikácii a určovaní priorít bezpečnostných požiadaviek a ich integrácii do životného cyklu vývoja softvéru.
  • Implementovať a udržiavať bezpečnostné nástroje, procesy na zabezpečenie integrity a dostupnosti našich aplikácií a infraštruktúry.
  • Monitorovať aplikácie a služby v rámci svojich prostredí, prijímať opatrenia na riešenie problémov a implementovať stratégie na predchádzanie budúcim problémov

Požiadavky:

  • Skúsenosti s implementáciou a správou CI/CD procesov.
  • Hlboké pochopenie Linuxových systémov a ich správy.
  • Skúsenosti s automatizáciou pomocou nástrojov ako Ansible, Puppet, Chef atď.
  • Znalosť kontajnerizácie a orchesterizácie (Docker, Kubernetes).
  • Skúsenosti s cloudovými platformami (preferované AWS, Azure).
  • Schopnosť efektívne komunikovať a spolupracovať v tíme.
  • Analytické myslenie a schopnosť riešiť technické problémy.

• Ročné odmeny
• Príspevok do Kafetérie
• Flexibilný pracovný čas
• Práca na zaujímavých zahraničných projektoch
• Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
• Jazykové vzdelávanie
• Dávame príležitosť talentom
• Niekoľko firemných akcií v roku
• Nápoje zdarma
• Príspevky pri sobáši a narodení dieťaťa
• Možnosť parkovania v areáli Asseco CEIT

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru so zameraním na programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Linux - Mierne pokročilý
Docker - Mierne pokročilý
GitLab - Mierne pokročilý
Kubernetes - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

• analytické / algoritmické myslenie,
• spoľahlivosť,
• samostatný a iniciatívny prístup k práci,
• lojalita,
• technické zmýšľanie (otvorená myseľ),
• chuť vzdelávať sa a ďalej rozvíjať,
• tímový duch,

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tatiana Janigová
E-mail: poslať životopis
ID: 4833185  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac