Senior Project Manager

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Mladá Boleslav, Česko
Termín nástupu
dohodou
2 700 EUR/mesiacv závislostí od skúseností + kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša pobočka CEIT, CZ., hľadá sebavedomého Projektového Manažéra, ktorý zaistí celý proces projektového riadenia a stane sa súčasťou nášho 20 členného tímu v Mladej Boleslavi.
Čo potrebujeme? Človeka, ktorý dokáže spolupracovať a vyjednávať s rôznymi úrovňami riadenia, baví ho výrobné automotive prostredie a chce byť súčasťou technického pokroku a zmien, ktoré naša spoločnosť plánuje.
Čo u nás budete mať na starosti?
• Riadenie projektov spojené s komplexným riešením
• Riadenie nákladov a načasovanie projektu
• Spoluprácu s technickými oddeleniami spoločnosti a materskou spoločnosťou na Slovensku
• Analýzu rizika a hľadanie alternatívneho riešenia
• Komunikáciu so zákazníkom v priebehu projektu, dohliadanie na implementáciu zmien v projekte podľa požiadaviek zákazníka
• Podávanie správy o stave projektu, pokroku a výsledku projektu, ako vedeniu, tak zákazníkovi
• Vyhodnocovanie projektu a získavanie spätnej väzby od zákazníka
Komunikáciu neštandardných situácií a okamžite ich riešiť

A čo ponúkame my?
Motivujúce platové ohodnotenie
Odmeny v závislosti od plnenia definovaných cieľov vyplácané kvartálne
Príspevok do Kafetérie
Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
Jazykové vzdelávanie
Dávame príležitosť talentom
Niekoľko firemných akcií v roku
Nápoje zdarma (káva, čaj)
Príležitostný home-office

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Jira - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektový manažment

Počet rokov praxe

3

Technický background
Nutná znalosť cudzích jazykov
Skúsenosti s automotive
Vysoké pracovné nasadenie
Orientácia na výsledky, zodpovednosť
Dobré komunikačné schopnosti a prezentačné zručnosti

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 4506770  Dátum zverejnenia: 1.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac