Účtovník

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
850 - 1 000 EUR/mesiacv závislosti od Vašich skúseností, + kvartálne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na zástup počas materskej dovolenky na pozíciu účtovníka, ktorého náplňou práce bude:
  • evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov, pokladní a bánk,
  • účtovanie obstarania majetku na príslušné majetkové účty, vedenie inventárneho majetku, pohybov majetku, inventarizácia,
  • kontrola skladového hospodárstva,
  • účtovanie a kontrola tuzemských a zahraničných cestovných príkazov,
  • spracovávanie daňových výkazov a priznaní DPH,
  • spolupráca pri spracovávaní ročných daňových priznaní (daň z príjmu, daň z motorových vozidiel atď.),
  • spolupráca pri mesačných účtovných závierkach a pri príprave podkladov k ročnej účtovnej závierke,
  • štatistické výkazy,
  • príprava a aktualizácia interných smerníc,
  • ostatné administratívne práce podľa požiadavky.

  • Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
  • Jazykové vzdelávanie
  • Niekoľko firemných akcií v roku
  • Stravné lístky v plnej miere hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Prax na pozícii/v oblasti

odborná prax v oblasti účtovníctva a daní

Počet rokov praxe

3

  • zodpovednosť a precíznosť
  • lojalita
  • komunikatívnosť a asertívne správanie
  • samostatnosť, spoľahlivosť a precíznosť
  • vysoké pracovné nasadenie

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 4081043  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac