Hľadáme kozmetičku pre Bio štúdio krásy a regenerácie

Eko-sense cosmetics s. r. o.

Miesto práce
Karpatská residence, Karpatská, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 600 EUR/mesiac( 1400 - 1600 eur brutto ) + odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kozmetičku pre úplne nové reprezentatívne BIO štúdio krásy a regenerácie, ktoré sa otvorí v srdci Popradu v júli-auguste 2024.

Vašou úlohou bude:

- Poskytovanie širokého spektra kozmetických služieb, vrátane starostlivosti o pleť, masáží, prístrojových ošetrení a ďalších procedúr podporujúcich regeneráciu a krásu.
- Poradenstvo klientom v oblasti vhodnej starostlivosti o pleť a výberu bio kozmetických prípravkov.
- Zabezpečenie vysokého štandardu hygieny a čistoty v pracovnom prostredí.
- Aktívna komunikácia s klientmi a vybudovanie dlhodobých vzťahov s nimi.
- Spolupráca s ostatnými členmi tímu na dosiahnutie spoločných cieľov a zlepšenie služieb.
- Udržiavanie aktuálnych znalostí o nových technikách a prístrojoch v oblasti kozmetiky a ich aplikácia v praxi.

V Eko-sense cosmetics s.r.o. si veľmi vážime našich zamestnancov a snažíme sa im poskytovať nielen stimulujúce pracovné prostredie, ale aj výhody, ktoré obohatia ich pracovný aj osobný život. Ponúkame širokú škálu benefitov, ktoré zahŕňajú:

- Odmeny z predaja:Naši kozmetičky majú možnosť získať odmeny za predaj našich produktov, čo predstavuje výbornú príležitosť zvýšiť ich príjem v závislosti od osobného výkonu.

- Zamestnanecké ceny: Ponúkame zvýhodnené ceny pre našich zamestnancov nielen na produkty, ale aj na služby ponúkané v našom salóne. Toto umožňuje našim zamestnancom užívať si naše služby za značne zredukované ceny.

- Profesionálny rast: Podporujeme neustály profesionálny rast našich zamestnancov prostredníctvom školení a vzdelávacích programov, ktoré im umožňujú zdokonaliť ich odborné zručnosti a postupovať vo svojej kariére.

- Pracovné prostredie: Sme hrdí na to, že poskytujeme moderné a príjemné pracovné prostredie, kde sa zamestnanci cítia pohodlne a sú podporovaní v každodennej práci.
Veríme, že tieto výhody prispejú k šťastiu a spokojnosti našich zamestnancov, čo je zásadné pre úspech našej spoločnosti.

Hľadáme niekoho, kto nevidí prácu len ako prostriedok na živobytie, ale ako cestu k naplneniu vyšších ambícií a cieľov. Ak vaša vášeň pre udržateľnosť, inovácie a prírodnú krásu hľadá priestor, kde môže rozkvitať, máte otvorené dvere stať sa kľúčovou postavou nášho dynamického tímu v Eko-sense cosmetics s.r.o. Nehľadáme len zamestnancov; hľadáme jedinečné osobnosti s túžbou po raste a byť lepší. Ak ste pripravení vložiť svoje srdce do práce, ktorá obohatí nielen vás, ale aj svet okolo, pošlite nám svoj životopis s fotografiou a motivačným listom na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kozmetička

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Tu je prehľad dôležitých osobnostných predpokladov a zručností, ktoré by mal mať ideálny kandidát:

Osobnostné predpoklady

1. Komunikatívnosť- schopnosť efektívne a jasne komunikovať s klientmi a kolegami je nevyhnutná.

2. Empatia a citlivosť - umenie pochopiť potreby a pocity klientov, čo je v kozmetickom priemysle obzvlášť dôležité.

3. Profesionalita - udržiavanie profesionálneho správania a prístupu, najmä v zákaznícky orientovanom prostredí.

4. Flexibilita - schopnosť prispôsobiť sa rôznym situáciám a potrebám klientov.

5. Zodpovednosť - spoľahlivosť a schopnosť niesť zodpovednosť za kvalitu vykonanej práce.

Zručnosti

1. Technické zručnosti v kozmetike - odborné znalosti a zručnosti súvisiace s kozmetickými procedúrami, prístrojmi a produktmi.

2. Zákaznícky servis - schopnosť poskytovať vynikajúci zákaznícky servis, ktorý zvyšuje spokojnosť a vernosť klientov.

3. Manažérske schopnosti - schopnosť plánovať a organizovať prácu.

4. Riešenie problémov - schopnosť riešiť problémy a nájsť efektívne riešenia pre rôzne výzvy.

5. Pracovná etika - silná pracovná morálka a odhodlanie k dosiahnutiu vysokých štandardov v poskytovaní služieb.

Kombinácia týchto osobnostných vlastností a zručností pomôže zabezpečiť, že kandidát bude úspešný v dynamickom a náročnom prostredí kozmetického štúdia.

Naša firma Eko-sense cosmetics s.r.o. je hrdým distribútorom popredných značiek ako Annemarie Börlind, DADO SENS, a nových značiek Original Botanic a Anea Techline, s 14-ročnou históriou rastu a úspechu na trhoch v Slovenskej a Českej republike.

Našou firemnou politikou je dosiahnuť viac ako je štandard, láska k práci, láska k životu, organizácie práce, efektívny time-manažment, dosahovanie stanovených cieľov, efektivita práce, osobná angažovanosť, tímová práca a dynamika
Našimi hodnotami sú: poctivosť, zodpovednosť, čas sú peniaze, práca je našim poslaním, milujeme čo robíme, nadčasový prístup, oslavujeme úspechy
ID: 4128777  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac