Key Account Manager - dverné riešenia

ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 800 EUR/mesiacZákladná mzda od 1800 €/mesačne brutto, konečná výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Key Account Manager máte vynikajúcu príležitosť spolupracovať so spoločnosťami v oblasti stavebníctva, konkrétne s developerskými spoločnosťami, architektmi, generálnymi dodávateľmi s ktorými je potrebné udržiavať a naďalej budovať silné obchodné vzťahy a spolupracovať na projektoch v rámci Slovenska.

Vašimi hlavnými úlohami bude:

- Prinášať nových zákazníkov a udržovať vzťahy s existujúcimi zákazníkmi
- Byť priamo zodpovedný za predaj protipožiarnych uzáverov (HASIL), maržu, ziskovosť a spokojnosť zákazníka
- Iniciovať a koordinovať obchodné aktivity u zverených zákazníkov s cieľom maximalizovať výsledky obchodného tímu
- Prinášať technické riešenia prispôsobené zákazníkovi, ktoré zvyšujú ich spokojnosť
- Spolupracovať s realizačným tímom, sledovať a kontrolovať priebeh projektov
- Priamo zodpovedať za tvorbu cenových ponúk, zmlúv, dodatkov

Požadované vedomosti a schopnosti:

- Min. 3 roky preukázateľných výsledkov v oblasti „Account Management“ s plnením ročných plánov min. 1 000 000 EUR.
- Skúsenosť a motivácia vo vybranom segmente (oblasť stavebníctva, brány, hliníkové profily, oceľový priemysel, protipožiarne uzávery, dverné systémy a pod.)
- Pridozdené vystupovanie, profesionálna komunikácia a dynamickosť v obchodovaní
- Rád sa ponoríte do projektového businessu
- Pedantnosť a doťahovanie úloh do konca

- Finančné bonusy
- Služobné auto aj na súkromné účely
- Cafeteria
- Sick days
- Občerstvenie na pracovisku (ovocný deň, káva, a pod.)
- Multisport karta

Uchádzači, ktorí si aplikujú na ponuku a nemajú priamo skúsenosť v tomto segmente, budú zaradení do výberového konania, pokiaľ doložia motivačný list, kde bližšie popíšu dôvod, prečo by sa radi posunuli do tejto oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o., je popredný svetový výrobca a dodávateľ dverných systémov (požiarne dvere Hasil), ktorý poskytuje vysoko kvalitné riešenia pre otváranie dverí a neustále vyvíja inovatívne riešenia, ktoré zlepšujú každodenný život naprieč všetkými segmentami trhu. Tieto riešenia pre otváranie dverí poskytujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4255116  Dátum zverejnenia: 4.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac