Obchodný predajca servisných zmlúv - automatické dvere

ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď resp. podľa dohody
1 720 - 1 800 EUR/mesiacŠtvrťročné odmeny podľa výsledkov ( celkovo max. 18% z ročného platu )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-  Prijímanie žiadostí o uzatvorenie zmlúv, ich spracovanie a finalizácia servisnej zmluvy na podpis.

- Ochota cestovať po Slovensku

- Cenové ponuky - servisné zmluvy, profylaxia (revízia).

- Revízia existujúcich zmlúv - inflačné dodatky.

- Príprava podkladov na fakturáciu

- Spolupráca v rámci servisného oddelenia

- Riešenie požiadaviek zákazníka na zmluvy, komunikácia so zákazníkom

- Práca v internom systéme

- Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí, kontaktov, tendrov.

- Monitorovanie trhu a analýza​

- služobné vozidlo a pre súkromné použitie

- notebook, mobilný telefón

- štvrťročné odmeny podľa výsledkov (Celkovo max. 18% z ročného platu)

- sick days - 3 dni

- Multisport karta

- Zamestnanie v stabilnej, neustále rastúcej spoločnosti.

- Podieľanie sa na formovaní a rozvoji predaja na Slovensku​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

- Skúsenosti na pozícii súvisiacej s predajom a budovaním vzťahov / technické povedomie

- Samostatnosť a efektívnosť pri realizácii zverených úloh.

- Iniciatíva v pracovných operáciách a chuť pracovať​

- Aktívny prístup k práci

- Ochota cestovať v rámci zvereného regiónu

- Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič

​- Príjemné vystupovanie

​- Prozákaznícky prístup, tímová spolupráca

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petr Melša
Tel.: +420724143763
E-mail: poslať životopis
ID: 4795681  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 720 EUR/mesiac