AAor_Pracovník zákaznického servisu

ASSA ABLOY Door Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, Malacky
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná komunikácia s klientmi, dopravnými spoločnosťami, obchodným oddelením, výrobnými závodmi, nákupom
- príjem a spracovanie objednávok od zákazníkov v informačnom systéme spoločnosti
- koordinácia výrobných a dodacích termínov
- zadávanie požiadaviek do výroby a spolupráce na technickej špecifikácii objednávok
- koordinácia kvalitatívnych reklamácií
- fakturácia

Vážený uchádzač o prácu.
Ponúkame dlhodobú a stabilnú prácu na hlavný pracovný pomer v jednozmennej prevádzke, ktorého samozrejmosťou je zaučenie a preškolenie. Naši zamestnanci majú mať záujem o svoj profesijný a osobnostný rast, kde vieme pomôcť zabezpečením rôznych školení a individuálnym prístupom. Ponúkame stabilné zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti s globálnou pôsobnosťou, možnosť aktívne sa podieľať na rozvoji spoločnosti, zaujímavú prácu v dynamickom pracovnom odbore, moderné kancelárske zázemie a vybavenie, v neposledním rade priamu podporu nadriadeného zodpovedného za oddelenie. Motivujeme a podporujeme Vás prostredníctvom uznania a konštruktívnej spätnej väzby. Dbáme o rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom našich zamestnancov, pracovnú dobu budete mať stabilnú, čo Vám umožní pravidelne si organizovať svoj voľný čas, víkendy sú voľné. Rodinnú atmosféru spoločnosti podporujeme tímovými akciami. Stravovanie je zabezpečené vo vlastnej jedálni. Čakajú na Vás férové zásady vedenia a priateľskí kolegovia.

Uprednostňujeme kandidátov, ktorí majú záujem rásť spoločne s našou spoločnosťou, neboja sa výziev a kariérneho rastu v skupine ASSA ABLOY.

Kandidát, ktorý nespĺňa požiadavky, znalosti alebo schopnosti, nebude informovaný o ďalšom postupe.
Kontaktovaný bude iba vyhovujúci kandidát. Ďakujem za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax na obdobnej pozícii v obore zákazníckej starostlivosti (B2B) výhodou
- výbornú užívateľskú znalosť práce na PC (Outlook, Excel, podnikové systémy výhodou)
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- proaktívny prístup, ochotu učiť sa novým veciam
- samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilitu
- primeranú asertivitu so schopnosťou vedieť sa presadiť
- systematickosť a pracovitosť
- prozákaznícky orientovaný
- komunikatívna znalosť AJ, bude aktívne využívaná
- schopnosť pracovať s technickým produktom

Spoločnosť ASSA ABLOY Door Slovakia s.r.o., ktorého história siaha až do roku 1921, je slovenským výrobcom bezpečnostných dverí SHERLOCK a zaoberá sa tiež ich montážou a servisom. Spoločnosť ASSA ABLOY je popredný svetový výrobca a dodávateľ dverných systémov.
Viac o firme na: http://www.sherlock.sk/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Továrenská 15
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Hoťková
E-mail: poslať životopis
ID: 3236700   Dátum zverejnenia: 8.11.2017