Skladník / pomocný skladník

ASSA ABLOY Door Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
23.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda 635€ - 650€/brutto + prémie do 30%. Podrobné informácie sa dozvie kandidát na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné riadenie skladových aktivít a operácií
- nákup, vstupná kontrola, príjem, uloženie tovaru, výdaj, vedenie evidencie skladového hospodárstva v informačnom systéme
- fyzické vychystávanie materiálu a príprava tovaru (náročná manuálna práca)
- inventúry skladov, sledovanie zásob
- aktívna spolupráca s oddeleniami spoločnosti

Vážený uchádzač o prácu, ponúkame Vám dlhodobú a stabilnú prácu na hlavný pracovný pomer v jednozmennej prevádzke, ktorého samozrejmosťou je zaučenie a preškolenie. Naši zamestnanci by mali mať záujem o svoj kariérny a osobnostný rast, kde vieme pomôcť zabezpečením rôznych školení a individuálnym prístupom. Ponúkame priamu podporu nadriadeného zodpovedného za oddelenie. Motivujeme a podporujeme Vás prostredníctvom uznania, pochvaly a konštruktívnej spätnej väzby. Dbáme o rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom našich zamestnancov, pracovnú dobu budete mať stabilnú, čo Vám umožní pravidelne si organizovať svoj voľný čas, víkendy sú voľné. Naše IT systémy sú jednoduché a intuitívne, ľahko sa s nimi naučíte pracovať. Rodinnú atmosféru spoločnosti podporujeme tímovými akciami. Stravovanie je zabezpečené vo vlastnej jedálni. Čakajú na Vás férové zásady vedenia a priateľskí kolegovia.

Dovolíme si kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú zadaným požiadavkám. Ďakujem za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 160 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzická zdatnosť (manuálna práca)
- tímová práca
- neustálé zlepšovanie sa a progres
- osobný rozvoj
- 5S na zaistenie bezpečného a organizovaného pracoviska
- zodpovedný prístup k práci, samostatnosť a precíznosť
- Register trestov bez záznamu

Spoločnosť ASSA ABLOY Door Slovakia s.r.o., ktorého história siaha až do roku 1921, je slovenským výrobcom bezpečnostných dverí SHERLOCK a zaoberá sa tiež ich montážou a servisom. Spoločnosť ASSA ABLOY je popredný svetový výrobca a dodávateľ dverných systémov.
Viac o firme na: http://www.sherlock.sk/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Továrenská 15
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Hoťková
E-mail: poslať životopis
ID: 2958645   Dátum zverejnenia: 21.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda 635€ - 650€/brutto + prémie do 30%. Podrobné informácie sa dozvie kandidát na osobnom pohovore.