Skladník / pomocný skladník

ASSA ABLOY Door Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
650€-850€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné riadenie skladových aktivít a operácií
- nákup, vstupná kontrola, príjem, uloženie tovaru, výdaj, vedenie evidencie skladového hospodárstva v informačnom systéme
- fyzické vychystávanie materiálu (manuálna práca)
- inventúry skladov, sledovanie zásob
- aktívna spolupráca s oddeleniami spoločnosti

Vážený uchádzač o prácu, ponúkame Vám dlhodobú a stabilnú prácu na hlavný pracovný pomer v jednozmennej prevádzke, ktorého samozrejmosťou je zaučenie a preškolenie. Naši zamestnanci by mali mať záujem o svoj kariérny a osobnostný rast, kde vieme pomôcť zabezpečením rôznych školení a individuálnym prístupom. Ponúkame priamu podporu nadriadeného zodpovedného za oddelenie. Motivujeme a podporujeme Vás prostredníctvom uznania, pochvaly a konštruktívnej spätnej väzby. Dbáme o rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom našich zamestnancov, pracovnú dobu budete mať stabilnú, čo Vám umožní pravidelne si organizovať svoj voľný čas, víkendy sú voľné. Naše IT systémy sú jednoduché a intuitívne, ľahko sa s nimi naučíte pracovať. Rodinnú atmosféru spoločnosti podporujeme tímovými akciami. Stravovanie je zabezpečené vo vlastnej jedálni. Čakajú na Vás férové zásady vedenia a priateľskí kolegovia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzická zdatnosť (manuálna práca)
- tímová práca
- neustálé zlepšovanie sa a progres
- osobný rozvoj
- 5S na zaistenie bezpečného a organizovaného pracoviska
- zodpovedný prístup k práci, samostatnosť a precíznosť
- Register trestov bez záznamu

Spoločnosť ASSA ABLOY Door Slovakia s.r.o., ktorého história siaha až do roku 1921, je slovenským výrobcom bezpečnostných dverí SHERLOCK a zaoberá sa tiež ich montážou a servisom. Spoločnosť ASSA ABLOY je popredný svetový výrobca a dodávateľ dverných systémov.
Viac o firme na: http://www.sherlock.sk/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Továrenská 15
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Hoťková
E-mail: poslať životopis
ID: 2958645   Dátum zverejnenia: 12.9.2017