Enumerator

Aspiro, a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
29.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
480 - 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme študentov na podporu realizácie projektu počas obdobia jún-júl 2024.
​Úlohy budú zahŕňať vedenie pohovorov, zhromažďovanie a zaznamenávanie údajov. Súčasťou je absolvovanie tréningu vedenia rozhovoru a inštruktáž zaznamenávania údajov.
​Trvanie: cca. 6 týždňov (jún – júl)
​Kompenzácia: cca. 8 EUR/ hod.
​Objem práce: 20 hod. /týždeň.
​Požiadavky na kandidáta: študent VŠ, znalosť anglického a slovenského jazyka
​Vieme ponúknuť aj platenú stáž na dlhšie obdobie po ukončení projektu, podľa záujmu a výsledkov zadania.
​V prípade záujmu sa prosím ozvite na e-mailovú adresu: kristina.krchova@aspiro.
​Prihlasovanie akceptujeme do 27. Mája 2024 – 16:00.​

Práca na medzinárodnom projekte,

Možnosť platenej stáže na dlhšie obdobie po ukončení projektu,

Práca v menších tímoch s medzinárodným pozadím,

Home office podľa preferencie.

Výberové konanie prebehne 28.05.2024, kontaktujte nás na e-mail: [email protected] zaslaním Vášho životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Medzinárodná manažérska poradenská firma s pobočkami v Bratislave (Slovensko) a Prahe (Česko).
Slúžiaca veľkým klientom z verejného a súkromného sektora v Európe, Ázii a severnej Afrike.
Ako firma prinášame hodnoty klientom prostredníctvom aplikovaného prístupu k poradenstvu, agilného doručovania a medzinárodných odborných znalostí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4838247  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 480 EUR/mesiac