Junior systems analyst

Aspiro, a. s.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiacMesačná mzda od 1200 EUR + bonus, presná výška mzdy bude dohodnutá na základe schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho menšieho IT teamu hľadáme nového kolegu, ktorý by nám pomohol s vývojom a prevádzkou nových riešení pre našich klientov.
Tvoja hlavná rola bude byť súčasťou vývoja, konfigurácie a prevádzky IT systémov a spolupráca pri implementácií zmenových požiadaviek.
To ale nemusí byť všetko, čomu sa budeš venovať – náš tím je relatívne malý, každý je zapojený do rôznych oblastí IT vývoja, čo Ti umožní vyskúšať si rôzne veci a nájsť oblasť, ktorá ťa zaujíma najviac.
Po zvládnutí Tvojich hlavných zodpovedností Ti ponúkneme ďalšie možnosti učenia sa a rastu, napríklad na pozíciu Senior Systems Analyst alebo IT Architect.

Ak rád pracuješ s novými technológiami a hľadáš inovatívne riešenia, táto pozícia je možno práve pre Teba!
Náplň práce:
- Prevádzka bežiacich systémov (monitorovanie, riešenie incidentov, spúšťanie pravidelných džobov, podpora Release managementu)
- 1. úroveň podpory (biznis podpora koncových užívateľov, riešenie problémov s vývojovým tímom, budovanie databázy vedomostí a informácií – Knowledge base)
- Podpora riadenia zmien (dizajn a popis zmenových požiadaviek, testovanie vyvinutých zmien, oprava problémov, nasadzovanie do prevádzky)
- Podpora tvorby technických špecifikácií a dokumentácie
- Komunikácia so zákazníkom a tvorba funkčných špecifikácií
- Analýza požiadaviek, hodnotenie potenciálnych rizík
- Nastavenie a konfigurácia IT systémov
- Komunikácia s interným tímom a klientom
- Ďalšie aktivity na základe dohody.

• Flexibilný pracovný čas, home-office
• Občerstvenie v kancelárii
• Pravidelné celofiremné stretnutia a stretnutia na zdieľanie informácií
• Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2-3 roky

• Znalosť SQL a/alebo záujem o naučenie sa a zlepšovanie znalostí
• Znalosť programovacích jazykov (.NET, Java, JavaScript, C, ...) a/alebo záujem o naučenie sa a zlepšovanie znalostí
• Skúsenosti s nástrojmi na riadenie vzťahov so zákazníkmi (CRM) výhodou
• Skúsenosti v oblasti biznis alebo systémovej analýzy (funkčné špecifikácie, technické špecifikácie) výhodou
• Technické a analytické myslenie
• Záujem o nové technológie
• Zodpovednosť a samostatnosť pri riešení úloh.

Prediqt s.r.o., ktorá je členom Aspiro Group, je IT spoločnosť, ktorá sa zameriava primárne na dizajn, vývoj a prevádzku nových a inovatívnych riešení spolu s našimi klientmi.
Aktuálne prevádzkujeme riešenie Datacity – City Performance Management Platform (www.datacity.global) a iWatt (www.iwatt.sk) pracujeme na vývoji ďalších, pre ktoré hľadáme nových ľudí do nášho tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4022048  Dátum zverejnenia: 23.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac