Logo AspenStaff s.r.o.

Elektromontér

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nového tímu elektro špecialistov, ktorí sa venujú celkovému designu, tvorbe a oživovaniu nových elektro zariadení ​a strojov.

Vašou náplňou práce bude:
- Vyrábať vždy špecializované zariadenia a stroje na zákazku, ktoré potrebujú svoje elektro riešenia,
​- Podľa vytvoreného návrhu a dokumentácie v konštrukčnom centre budete následne vytvárať jednotlivé elektro časti a zariadenia ako sú napr. elektrorozvádzače (rozvádzače do 1000A), spínacie skrinky, riadiaca ​elektronika, káblovanie elektro trás a elektro káblových prepojení,
​- Kontrola funkčnosti a testovanie jednotlivých elektrotechnických
​zariadení a oživovanie do ich plnej prevádzky,
- Celková kompletizácia a príprava hardwaru, koordinovaná s oddelením inžinieringu,
​- Zapájanie nových strojov a výrobných liniek po ich elektro stránke,
​- Servisné elektro práce, vyhľadávanie chýb, analýza a ich oprava,
​- V prípade potreby výjazdy k zákazníkovi na oživovanie výrobných liniek a iných elektro zariadení.​

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dobrým platovým ohodnotením,
​- Príplatkový mesačný hodnotiaci bonus,
​- Veľká miera samostatnosti pri riadení svojich elektro projektov,
​- Každoročné prehodnocovanie platových podmienok,
​- Finančná odmena pri životnom jubileu,
​- Možnosť parkovania v areáli spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- Hľadáme skúseného elektro montéra s min. 2 ročnou praxou,
- Znalosť čítania elektro technickej a výkresovej dokumentácie,
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky MPSVR
​508/2009 Z.z. (§21-§24),
- Schopnosť samostatne pracovať na základe elektro dokumentácie,
- Veľká precíznosť a zmysel pre detail,
- Technické myslenie a manuálna zručnosť,
- Ideálne prax v elektrotechnickej oblasti pri montáži rozvádzačov,
- Zdravotná spôsobilosť,
- Znalosť programovania PLC je veľkou výhodou.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Starobová
Tel.: +421910603200
E-mail: poslať životopis
ID: 4835670  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac