Logo AspenStaff s.r.o.

Senior Revenue Manager / Pricing Manager - Hospitality

AspenStaff s.r.o.

Bratislavský kraj, Prešovský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Senior Revenue Manager v hotelovom segmente budete mať za úlohu maximalizovať príjmy hotelovej siete tým, že budete spravovať cenotvorbu a dostupnosť izieb a iných služieb, budete zabezpečovať, aby hotel dosiahol maximálny príjmový výkon a ziskovosť prostredníctvom efektívneho riadenia cien, dostupnosti a obsadenosti.

Medzi hlavné pracovné činnosti patrí:

- Cenová stratégia: Vypracovanie a implementácia cenových stratégií zameraných na maximalizáciu príjmov a ziskovosti hotela. To zahŕňa stanovenie základných cien izieb, prispôsobovanie cien v závislosti od dopytu, sezónnych vzorov a udalostí.

- Dynamické nastavenie cien: Sledovanie a analyzovanie dopytu a konkurencie na trhu a prispôsobovanie cien izieb v reálnom čase pomocou dynamického cenníka.

- Predpovedanie dopytu: Využívanie dátových analýz a prediktívnych modelov na predpovedanie budúcej obsadenosti a dopytu po izbách a službách hotela.

- Správa inventára: Riadenie dostupnosti izieb a iných hotelových zdrojov, aby sa maximalizovala obsadenosť a minimalizovali straty v dôsledku neobsadených izieb.

- Analýza výkonnosti: Pravidelná analýza výkonnosti hotela a jeho príjmových tokov na identifikáciu trendov a príležitostí na zlepšenie.

- Spolupráca s inými oddeleniami: Tesná spolupráca s oddeleniami ako marketing, rezervácie a predaj na koordináciu cenových akcií, ponúk a kampaní.

- Reportovanie: Pravidelné poskytovanie správ a analýz manažmentu a iných relevantných oddelení o výkonnosti a príjmových trendoch hotela.

- Využívanie technológií: Implementácia softvérových nástrojov a systémov na automatizáciu procesov spojených s cenotvorbou a analýzou dát.

- Ponúkame unikátnu možnosť realizovať cenovú politiku pre prosperujúci projekt v oblasti hoteliérstva

- Určite si sami pracovné miesto a pracovný čas!!!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hospitality

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hospitality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Skúsenosť s Revenue Managementom ideálane v oblasti hoteliérstva ( prípadne aerolinky, cestovné kancelárie )

- Analytické schopnosti a reálne skúsenosti

- Miesto výkonu práce si určíte sami!!!! nie sme viazaní na konkrétnu lokalitu

- Vhodná pozícia pre Senior Pricing špecialistov / managerov

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Ďurnek
Tel.: +421254644480
E-mail: poslať životopis
ID: 4805345  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac