Head of SW Development / IT Team Leader

AspenStaff s.r.o.

Žilinský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
4 000 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú spoločnosť  hľadáme skúseného a motivovaného lídra na pozíciu Head of Development IT. Hlavnou úlohou bude riadiť a koordinovať vývoj, zabezpečovať kvalitu a efektivitu práce tímu a spolupracovať s ďalšími oddeleniami na dosahovaní obchodných cieľov spoločnosti.Hľadáme kandidátat ktorý bude 50% svojho času venovať technickej práci a 50% sa bude venovať svojmu teamu z pohľadu people management a interným meetingom.

Medzi ostatné  pracovné zodpovednosti patria:

  • Vedenie a riadenie vývojového tímu IT ( do 30 FTE )
  • Plánovanie, organizovanie a monitorovanie vývoja softvérových projektov
  • Zabezpečenie dodržiavania termínov a kvality dodávok
  • Zavádzanie moderných vývojových postupov a technológií
  • Implementácia inovácii a technologických zmien
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami na identifikáciu požiadaviek a riešení IT
  • Hodnotenie výkonnosti tímu a individuálnych členov

  • Konkurencieschopná mzda a benefity
  • Možnosť profesionálneho rozvoja a rastu
  • Príležitosť pracovať v dynamickom a inovatívnom prostredí
  • Podpora pri vzdelávaní a rozvoji zručností

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Leader v online priestore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

  • Skúsenosti v oblasti vývoja softvéru a riadenia tímov
  • Znalosť moderných vývojových nástrojov a technológií
  • Schopnosť komunikovať a viesť tímy k dosahovaniu cieľov
  • Analytické a problémové riešenia
  • Vzdelanie v oblasti informatiky alebo príbuznej oblasti

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4788551  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac