Project Manager "Electro Engineering"

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 3 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Povinnosti Projektového manažéra "elektro":

Ak by ste prevzali úlohu projektového manažéra v oblasti "elektro", vaša zodpovednosť by spočívala v dohľade nad celým procesom návrhu, inštalácie a dodávky elektrických systémov. V rámci vášho denného pracovného režimu by ste sa sústredili na zostavovanie časových plánov pre prípravu výroby, riadenie zdrojov a rozpočtu, a taktiež na efektívne vedenie zamestnancov. Cieľom by bolo zabezpečiť, aby projekt bol ukončený v stanovenom termíne a s vysokým technickým štandardom.

Vaša práca by zahŕňala projektovú prípravu zariadení na dodávky energie do priemyselných budov, elektrických riadiacich systémov, výrobných strojov a zariadení, a vôbec celkové elektrické riešenia pre stavebný sektor, poľnohospodársky sektor, výrobné linky a mestskú infraštruktúru. Okrem toho by ste sa podieľali na projektoch v oblasti obnoviteľnej energie, ako sú solárne, veterné farmy alebo plynové elektrárne. Vaša schopnosť efektívne riadiť a koordinovať všetky aspekty projektu by bola kľúčová pre dosiahnutie úspešného výsledku.

Ďalšie zodpovednosti a úlohy na danej pozícií:
• Správne navnímanie toho, čo klient chce dosiahnuť na svojom projekte,
• Definovanie technických požiadaviek a realizovateľnosti projektu,
• Načrtnutie časových plánov, nákladov a zdrojov potrebných na návrh a dodanie projektu elektrickej prevádzky,
• Dodržiavanie požiadaviek národnej siete a iných regulátorov a riadenie pripojení k sieti,
• Udržiavať kompletnú administráciu projektu, finančné záznamy, správy o pogrese a zostavujete dodaciu dokumentáciu,
• Uistiť sa, že práca dodržiava prísne zdravotné a bezpečnostné pokyny,
• Vypracovanie projektových plánov z tímom kolegov,
• Vedenie a koordinovanie multidisciplinárneho projektového tímu,
• Rokovania s ďalšími projektantmi, inžiniermi a dodávateľmi,
• Dohľad nad niekoľkými aspektmi projektu súčasne,
• Zabezpečiť, aby sa každá fáza projektu uskutočnila včas, v rámci rozpočtu a na vysokej úrovni
• Zdieľanie pravidelných správ manažmentu o pokroku s klientom a zainteresovanými stranami,
• Riešenie rožných problémov alebo oneskorení počas projektu.

• Možnosť byť súčasťou dynamickej a rastúcej organizácie,
• Spolupráca s kolegami s ďalších kancelárií v Európe,
• Motivačné platové ohodnotenie a ďalšie benefity,
• Iné finančné benefity a 13. plat,
• Možnosť rozvíjať sa v rámci spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť, ktorá dodáva komplexné riešenia v oblasti elektrotechniky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Inžinierske vzdelanie v odbore elektro alebo príbuzné a relevantné pracovné skúsenosti ako projektový manažér v elektrotechnickom dizajne/inžinierstve minimálne 4 roky,
• Práca s MS Projects a inými podobnými projektovými SW programami pre elektro projektovanie,
• Presný, analytický a vďaka svojim organizačným schopnostiam si viete udržať prehľad pri realizácii projektu,
• Je veľmi dôležité, aby ste vedeli komunikovať v Angličtine slovom aj písmom.,
• Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4781144  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac