Senior Product Owner - Online

AspenStaff s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť, ktorá je absolútnou jednotkou v online priestore, hľadáme vhodného kandidáta na strategickú pozíciu Product Owner ktorá ti poskytne možnosť definovať a ovplyvniť vývoj kľúčovej divízie spoločnosti.

Tvojou náplňou práce bude:

- Definovať krátko/stredno a dlhodobé ciele produktu

- Zabezpečiť, vyhodnotiť a pretaviť do reailty všetky dostupné dáta, ktoré budeš potrebovať na zabezpečenie dosiahnutia cieľov

- Pripraviť a realizovať navrhnuté a schválené kroky k dosiahnutiu hlavných cieľov

- Sledovať a vyhodnocovať návratnosť investícii do inovácii a zmien na produkte

- Sledovať výkonnosť zmien a následne reagovať/prioritizovať jednotlivé kroky podľa potreby

- Projektovo riadiť dôležité oddelenia a ľudí, s ktorými na cieľoch budeš pracovať ( marketing, vývoj, dátová analýza a pod.. )

- Rozvíjať vzťahy s existujúcimi zákazníkmi a partnermi

- Ponúkame hybridný pracovný model - Home office podľa potreby

- V prípade práce z office nájdeš súčasné, moderné a vkusné pracovné prostredie ako sa na leadra v segmente patrí

- Možnosť pracovať na TPP ale aj dodávateľskou formou

- Perfektné benefity a pracovný kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Jednotka v ONLINE priestore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ONLINE

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Potrebuješ mať relevantnú skúsenosť s riadením a rovojom konkrétneho produktu v online priestore

- Potrebuješ mať analyticné myslenie a skúsenosť s projektovým manažmentom

- Potrebuješ mať strategické rozmýšľanie a skúsenosť s definovaním a exekúciou strategických plánov

- Potrebuješ poznať spotrebiteľské správanie v online priestore

- Potrebuješ mať skúsenosť s client/customer management

- Ideálne, ak máš skúsenosť so SCRUM

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4778234  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac