Zdravotná sestra v Stomatologickej Ambulancii

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Na základe dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 000 EUR/mesiac+ ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, prestížnu súkromnú kliniku s dlhoročnou históriou a stabilným zázemím hľadáme skúsenú a zároveň priateľskú stomatologickú sestru s proklienským prístupom.

Vaša náplň práce:
- Asistencia lekárovi pri stomatologických výkonoch,
- Neustála príprava a poučenie pacientov pred pripravovanými zákrokmi,
- Príprava a zhotovovanie panoramatických RTG snímok,
- Zodpovednosť za denný chod a prípravu ambulancie pred zákrokmi,
- Dezinfekcia a sterilizácia nástrojov pred a po skončení výkonu,
- Príprava zdravotníckeho materiálu,
- Vedenie evidencie úkonov zubného lekára a dokumentácie pacientov,
- Poučenie pacientov ohľadom starostlivosti ústnej dutiny bezprostredne po vykonaní jednotlivých ošetrení.

Moderná súkromná klinika s viac ako 20 ročnou históriou na trhu, ponúka nasledujúce možnosti a benefity:

- Príjemné pracovné prostredie a moderné nadštandardné vybavenie kliniky,
- Výborné platové ohodnotenie a ďalšie finančné benefity,
- Profesionálny a priateľský tím kolegov,
- Možnosť využívania iných služieb kliniky v hodnote 50,- € každý mesiac,
- Možnosť čerpania zdravotnej starostlivosti v hodnote až 600,- €/ročne naprieč oddeleniami kliniky,
- Neustála príležitosť kariérneho rozvoja a vzdelávania prostredníctvom odborných školení v stomatológii.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Súkromná klinika poskytujúca zdravotnú starostlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sestra, zubný asistent

Hľadáme skúsenú sestru s praxou v zubnej ambulancií a proklientským prístupom.

Kandidát na tejto pracovnej pozícií by mal spĺňať:
- prax v asistencii zubnému lekárovi pri výkone zákrokov v oblasti stomatochirurgie a implantológie minimálne 1rok,
- znalosť stomatologických postupov a sterilizácie,
- reprezentatívne vystupovanie a prívetivá komunikácia s pacientmi,
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4584091  Dátum zverejnenia: 22.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac