Zubný lekár pre modernú súkromnú kliniku

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Na základe dohody
6 000 - 8 000 EUR/mesiac+ ďalšie množstvo benefitov v hodnote až 1 000,- €/ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste zubný lekár s aspoň dvojročnou praxou a hľadáte príležitosť sa aj naďalej osobnostne a profesijne rozvíjať v oblasti stomatológie a zubného lekárstva?

Máme pre Vás príležitosť stať sa súčasťou tímu uznávaných odborníkov prestížnej súkromnej kliniky.

Vašou náplňou práce ako Zubný lekár bude:

- Poskytovanie komplexnej stomatologickej starostlivosti,
- Diagnostika zdravotného stavu ústnej dutiny a zubov klienta,
- Komplexné ošetrenie pacienta a realizácia zákrokov za využitia najmodernejších stomatologických technológií a postupov,
- Výkon vstupných a preventívnych prehliadok pacientov,
- Vykonávanie zdravotných úkonov v oblasti záchovnej stomatológie a implantológie,
- Vykonávanie stomatochirurgických ošetrení pacienta,
- Identifikácia a výber vhodnej a odbornej liečby pacienta.

Náš klient – moderná súkromná klinika s viac ako 25 ročnou históriou ponúka nasledujúce možnosti a benefity:

- Práca vo výborne vybavenom a modernom prostredí súkromnej kliniky,
- Možnosť stať sa súčasťou vysoko uznávaného a odborného stomatologického tímu,
- Výborné platové ohodnotenie,
- Preplatenie odborných tréningov a školení v celkovej hodnote až 2 000,- € ročne,
- Možnosť využívania ďalších benefitov zo služieb Kliniky v hodnote 50,- € každý mesiac,
- Možnosť čerpania zdravotnej starostlivosti v hodnote až 1 000,- €/ročne naprieč oddeleniami kliniky,
- Neustála možnosť sa profesijne a kariérne rozvíjať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Súkromná klinika poskytujúca zdravotnú starostlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stomatológia

Prax na pozícii/v oblasti

Zubný lekár

Počet rokov praxe

2

Koho Hľadáme?

- Kandidátov s minimálne dvojročnou praxou v oblasti zubného lekárstva,
- Znalosť lekárskych postupov v oblasti implantológie a stomatochirurgie,
- Nutnosť 1. atestácie v oblasti stomatológie,
- Proklientský prístup a príjemné vystupovanie,
- Odolnosť voči stresu,
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4548526  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 000 EUR/mesiac