Quality Manager - automotive

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
3 500 - 4 500 EUR/mesiacOdmeňovanie bude závisieť od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nadnárodnú výrobnú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Quality Manager. Pokiaľ Vás zaujala nasledovná pracovná náplň a spĺňate kritériá kontaktujte nás.

Náplň práce:

- Riadenie výkonu teamu do 30 zamestnancov

- Zabezpečovanie kvality výroby/ výrobkov v zmysle požiadaviek klienta

- Plánovanie kvality, analýza príčiny nedostatkov, príprava riešení

- Nasledovanie a aktualizácia procesov závodu

- Zabezpečovanie kvality nábehu nových projektov ( v spolupráci s Program Managerom )

- Zabezpečovanie rozvoju systému BOZP a Enviromentálneho manažérstva

- Plánovanie a dodržiavanie nákladov kvality

- Atraktívne platové ohodnotenie
- Atraktívne zamestnanecké benefity
- Práca v novej výrobnej hale s najnovšími technológiami
- Práca na projektoch v oblasti Elektro!!!!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobná spoločnosť v oblasti Automotive

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Znalosť Anglického jazyka na úrovni C1
- Vysokoškolské vzdelanie - ideálne technického zamerania
- Predchádzajúca skúsenosť na pozícii Quality Manager v oblasti Automotive aspoň 3 roky
- Certifikácia FMEA, IATF veľká výhoda
- Administratívna presnosť
- Zmysel pre detail, analytické schopnosti
- 100%ná spoľahlivosť

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4547554  Dátum zverejnenia: 11.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac