Perfektná príležitosť pre ITčkárov a Elektrikárov do Mníchova

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Mníchov, Nemecko
2 400 - 2 900 EUR/mesiacFinálna mzda samozrejme závisí od množstva nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš partner je moderná - TOP technologická firma, ktorá rozbieha nový projekt v Nemecku - Mníchov. Viac informácii ti poskytneme telefonicky alebo osobne ale základná práca ktorú budeš vykonávať bude:

- sledovať a analyzovať správnosť pohybov robotov
- vyhodnocovať správnosť a presnosť vykonaných úkonov
- reportovať aktivity za tvoju zmenu
- v prípade potreby vykonávať drobné opravy na robotovi
- v prípade komplikovanejších porúch - kontaktovať technické centrum

- zamestnanecký pomer v Nemecku - Nemecká zmluva
- hradíme ubytovanie v blízskosti pracoviska
- hradíme pravidelnú cestu domov za rodinou a blízkymi
- poskytujeme možnosť následnej - dlhodobej spolupráce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Moderná - Technologická firma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- ukončené min. stredoškolské vzdelanie technického smeru
- mal by si rozumieť strojom na základnej úrovni
- mal by si mať znalosť elektrotechniky ( ideálna je 21ka )
- mal by si mať chuť pracovať s najnovšími technológiami
- mal by si mať chuť stať sa súčasťou firmy, ktorá ma veľké plány
- nemal by si mať problém pracovať na zmeny
- aby si sa dohovoril so zahraničnými kolegami mal by si hovoriť buď Anglicky alebo Nemecky na komunikatívnej úrovni

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4546234  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac