Účtovníčka a finančná analytička

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 100 EUR/mesiacVýška platu sa prehodnocuje na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsenú účtovníčku a finančnú analytičku so skúsenosťami z komplexného účtovníctva pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti priemyselnej automatizácie. Vo Vašej náplni práce bude predovšetkým:

- Spracovanie účtovnej agendy podľa zásad a postupov IFRS,
- Analyzovanie účtovných a ekonomických dát spoločnosti a následné vytváranie analýz, štatistík a reportov podľa potrieb manažmentu,
- Ekonomická správa vozového parku a evidencia vozidiel,
- Pomocné práce s mesačnou a ročnou uzávierkou,
- Práca s interným SAP systémom,
- Bežné denné administratívne práce v rámci účtovného oddelenia.

- Práca v úzkom priateľskom kolektíve,
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
- Prostredie spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom vo svojej oblasti.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Stabilná medzinárodná spoločnosť ponúkajúca inovatívne riešenia v oblasti procesnej a priemyselnej automatizácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovník, Ekonóm, Finančný analytik

Počet rokov praxe

4

- Niekoľko ročné skúsenosti z pracovnej pozície účtovníka,
- Účtovno-analytické skúsenosti (časté hľadanie a analýza dáta),
- Výborná znalosť programu Microsoft Excel a schopnosť pripraviť prehľadné tabuľky z nazbieraných dát,
- Skúsenosť práce v programe SAP výhodou,
- Na naše oddelenie hľadáme pozitívneho a usmievavého človeka.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4187191  Dátum zverejnenia: 20.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac