ERP Systémový Administrátor/Implementator - Priemyselná Výroba

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
ASAP
1 800 - 2 500 EUR/mesiac1800-2500,- € v závislosti od zručností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vašou úlohou bude zodpovedať za celkový proces implementacie a zavedenia výrobno-plánovacieho ERP systému na riadenie vnútropodnikových procesov,
- Zaškolenie celkového systému v rámci Nemeckej materskej spoločnosti a jeho následná implementácia do novovznikajúcej výrobnej spoločnosti na Slovensku,
- Pripraviť podrobnú analýzu a následnú projektovú dokumentáciu v súlade so štandardnými a metodikou pre oblasť ERP systému, so zameraním na vnútropodnikové procesy , materiálové a tovarové hospodárstvo od nákupu, cez objednávky až k samotnej výrobe a expedícii hotových výrobkov ku klientovi,
- Priama spolupráca s kolegmi z materskej spoločnosti na celkovom projekte,
- Pravidelná príprava Reportov o stave, aktualizuje náklady a prognózy projektu a všetko predkladá vedúcemu divizie,
- Po implementácií ERP Sytému, ostať súčastou a ďalej pracovať na administracií a podpore fungovania celkového systému.

- Príjemné prostredie medzinárodnej spoločnosti, ktorá ma viac rodinný charakter,
- Zaškolenie v materskej spoločnosti,
- Neustále poskytované ďalšie formy vzdelávania a rozširovania znalosti,
- Osobný rozvoj v dynamickej spoločnosti,
- Atraktívne platové ohodnotenie,

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou systémových obalov a obalovej techniky pre automotive priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, ERP podnikové systémy

- Skúsenosti s implementáciou ERP systému typu SAP alebo MS Navision, ideálne vo výrobnej spoločnosti,
- Znalosť práce s ERP systémami ako administrátor a implementátor v rozsahu min 3-5 rokov,
- Dobré povedomie o firemných procesoch a o podnikových IS,
- Analytické myslenie
- Základné systémové znalosti nutné pre migrácie údajov, nastavenia ERP systémov a prácu s databázou,
- Dobrá znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka,
- Organizačné schopnosti,
- Analytický prístup k riešeniu problemov.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3737516  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 500 EUR/mesiac1800-2500,- € v závislosti od zručností a skúseností kandidáta