Asistentka Finančného Riaditeľa

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 300 EUR/mesiac1200 - 1300,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou novej výrobnej spoločnosti 2 km od Bratislavy - Miloslavov.

Naskoč do vlaku skúsených profesionálov, ktorí tvoria noví tím pre rozbeh nového start up. Už teraz, sú považovaní za kľúčového hráča, ktorý zmení celkovo daný segment. Pre úspech spoločnosti a ďalšieho strategického rozvoja, preto hľadáme mladých rozhľadených profesionálov.

- Zodpovednosť za administráciu účtovných podkladov, do elektronického systému na komunikáciu s účtovnou spoločnosťou a následná archivácia,
- Zodpovednosť za odbornú komunikáciu s účtovnou spoločnosťou, ktorá zabezpečuje: účtovníctvo, mzdovú agendu, dane, komunikácia s finančnou správou,
- Analýza finančných dát, a dohliadanie na správne vedenie účtovníctva a prípadne navrhovanie zjednodušení postupov,
- Koordinačná a administratívna pomoc pri získavaní všetkých nevyhnutných povolení súvisiacich s prípravou fabriky do prevádzky,
- Pomoc a príprava ekonomických výstupov pre nadriadeného a celkového reportingu,
- Komunikácia s bankou (bežná + príprava platieb na úhradu na týždennej báze),
- Zodpovednosť za sledovanie, plán vs. skutočné čerpanie nákladových položiek (odchýlky),
- V úvodnej fáze zabezpečiť chod kancelárie, po stránke materiálnej, administrácia pošty.

- Byť súčasťou novej spoločnosti a nového tímu profesionálov,
- Preplacanie nákladov spojených so súkromnym autom,
- Po vzajomnej dohode je aj mozný priležitostný homeoffice,
- mobil, notebook.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Novo vznikajúca výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Ekonomické vzdelanie stredné/vysokoškolské,
- Prax z ekonomického oddelenia je dôležitá,
- Rozumieť základom účtovania a daní, základným ekonomickým vzťahom,
- Vedieť si vytvoriť systém v archivácií účtovných podkladov a zmlúv,
- V kooperácií s účtovnou spoločnosťou, pripraviť kontrolingový systém na presnú identifikáciu jednotlivých položiek,
- Komunikatívnosť (bude komunikovať s odborníkmi: účtovníctvo, dane, mzdy, štátna správa...),
- - Veľká dávka samostatnosti,
- Výborná práca s PC: word, excel, powerpoint (príprava prezentácií), strojopis, cloud riešenia,
- Vedieť a nebáť sa riadiť automobil (navštíviť úrady, notár, pošta a pod....),

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3717577  Dátum zverejnenia: 16.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 300 EUR/mesiac1200 - 1300,-€