Montážny/a pracovník/čka - Devínska Nová Ves

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Opletalova, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiac4,14 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá montáž elektromodulov pre automobilový priemysel
- nie sú potrebné predchádzajúce skúsenosti s prácou vo výrobe
- kompletné zaučenie po nástupe
- pracuje sa na 3-zmennej prevádzke (8-hod. zmeny)
- víkendy sú voľné
- priemerna mzda v hrubom okolo 900,-€ - 1200,-€
- nástup možný ihneď, resp. podľa dohody
- práca len na trvalý pracovný pomer

- stabilná práca v medzinárodnej a prosperújúcej nemeckej spoločnosti
- po zaučení možnosť prestúpiť do vyššej platovej triedy - navýšenie hod. mzdy
- prémie až do výšky 30% z hodinovej mzdy za dochádzku a za výkon
- stravné lístky v hodnote 4.20,- EUR
- 13. plat
- príspevok na dopravu v závislosti od miesta bydliska
- čisté, zdraviu nezávadné a klimatizované pracovné prostredie
- bezproblémová doprava MHD v rámci BA ako aj z Malaciek a priľahlých obcí priamo pred závod,
- ubytovanie k dannému pracovnému miestu neposkytujeme.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle ako jeden z najväčších dodávateľov elektrotechnických súčiastok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- záujem o stabilnú prácu
- spoľahlivosť a korektnosť

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3650353  Dátum zverejnenia: 23.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiac4,14 EUR/hodina