Senior Účtovník/čka (Ref. č.: A574)

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1600,- € + ročný bonus 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj v medzinárodnej spoločnosti z oblasti poisťovníctva so zastúpením vo viac ako 120 krajinách sveta.
Tvojou náplňou práce bude:
- Zodpovednosť za komplexné vedenie účtovnej agendy dvoch spoločností,
- Účtovanie v programe HELIOS podľa platnej slovenskej legislatívy,
- Zodpovednosť za presné a včasné zaúčtovanie vzhľadom k mesačným termínom korporátneho reportingu (uzávierka v 1. pracovný deň v mesiaci),
- Korporátny reporting – príprava mesačných a kvartálnych reportov, komunikácia s SSC v Krakowe,
- Príprava daňových priznaní (DPH, daň z motorových vozidiel, zrážková daň), spolupráca pri príprave DPPO,
- Komunikácia s audítormi, daňovými poradcami, bankami a daňovým úradom, príprava podkladov,
- Spolupráca pri príprave ročnej účtovnej závierky,
- Spolupráca s fakturantom a junior účtovníkom,

- Flexibilná pracovná doba/ možnosť home office v prípade potreby,
- 5 dní dovolenky naviac,
- Pravidelné vzdelávanie hradené zamestnávateľom - softskills/hardskills,
- Multisport karta a gastrolístky plne hradené zamestnávateľom,
- Široká paleta poistení ako cestovné, úrazové, DDS,
- Mobilný telefón a laptop aj na súkromné účely a mnoho viac.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., len za účelom výberových konaní a to v rozsahu titul, meno, priezvisko, číslo pasu, OP, VP, rodné číslo, dátum narodenia, kontaktné údaje a adresy, fotogragiu, telefón, e-mail. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca korporátne poistenie pre svojich klientov vo viac ako 120 krajinách po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou,
- Znalosť platnej slovenskej legislatívy v oblasti účtovníctva a daní,
- Precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, schopnosť tímovej práce a flexibilita.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AspenStaff, s.r.o.
Klariská 7
811 03 Bratislava-Staré Mesto
ID: 3572168   Dátum zverejnenia: 15.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600,- € + ročný bonus 10%