Obchodno-technický zástupca (Ref. č.: A514)

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
, Nitriansky kraj, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200-1800,- EUR + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie obchodných príležitostí, obchodné prerokovanie zákazky so zákazníkom,
starostlivosť o existujúcich zákazníkov a ich podpora pri nových objednávkach,
prvotné technické poradenstvo, vypracovávanie systémových riešení a konzultácie so zákazníkom,
- Samostatné riešenie obchodných prípadov s dôrazom na vytváranie technických návrhov a ich prenesenie do obchodných ponúk,
- Technické poradenstvo, spracovanie návrhov a konceptov u klienta,
- Príprava rozpočtov, koordinácia dodávok,
- Organizácia realizácie zákaziek, komunikácia s centrálou a zákazníkom,
- Kontrola kvality a kompletnosti realizovaných projektov,
- Osobná zodpovednosť za plnenie cieľov, samostatné riadenie pracovného času,
- Obchodný záber pre región Juho-Západného Slovenska. (DS,KN,NZ,NR,LV).

- Služobný automobil aj na súkromné účely,
- Služobný telefón a notebook,
- Nadpriemerné platové ohodnotenie so zaujímavou motivujúcou zložkou,
- Školenie v oblasti produktových znalostí,
- Možnosť sebarealizácie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 v nasledovnom znení:
“V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., len za účelom výberových konaní a to v rozsahu titul, meno, priezvisko, číslo pasu, OP, VP, rodné číslo, dátum narodenia, kontaktné údaje a adresy, telefón, e-mail. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou náhradných dielov pre strojársky priemysel ako sú ložiská, remene, prevodovky, pneumatické a hydraulické komponenty a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, technika

Vodičský preukaz

B

- Znalosť Maďarského jazyka výhodou,
- Vysokoškolské vzdelanie (elektrotechnika,automatizácia, mechatronika,strojárstvo),
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
- Spoľahlivosť, starostlivosť, flexibilita, komunikatívnosť, schopnosť tímovej práce,
- Schopnosť technicky uvažovať a byť schopný analyzovať problém,
- Záujem o prácu v danej oblasti, ochota neustále sa vzdelávať,
- Komunikatívna angličtina je len výhodou.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AspenStaff, s.r.o.
Klariská 7
811 03 Bratislava-Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Klucho
Tel.: +421 911 944 234
E-mail: poslať životopis
ID: 3357367   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200-1800,- EUR + bonusy