Obchodno-technický zástupca

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1200-1800,- EUR + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie obchodných príležitostí, obchodné prerokovanie zákazky so zákazníkom,
starostlivosť o existujúcich zákazníkov a ich podpora pri nových objednávkach,
prvotné technické poradenstvo, vypracovávanie systémových riešení a konzultácie so zákazníkom,
- Samostatné riešenie obchodných prípadov s dôrazom na vytváranie technických návrhov a ich prenesenie do obchodných ponúk,
- Technické poradenstvo, spracovanie návrhov a konceptov u klienta,
- Príprava rozpočtov, koordinácia dodávok,
- Organizácia realizácie zákaziek, komunikácia s centrálou a zákazníkom,
- Kontrola kvality a kompletnosti realizovaných projektov,
- Osobná zodpovednosť za plnenie cieľov, samostatné riadenie pracovného času,
- Obchodný záber pre región Juho-Západného Slovenska. (DS,KN,NZ,NR,LV).

- Služobný automobil aj na súkromné účely,
- Služobný telefón a notebook,
- Nadpriemerné platové ohodnotenie so zaujímavou motivujúcou zložkou,
- Školenie v oblasti produktových znalostí,
- Možnosť sebarealizácie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou náhradných dielov pre strojársky priemysel ako sú ložiská, remene, prevodovky, pneumatické a hydraulické komponenty a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, technika

Vodičský preukaz

B

- Znalosť Maďarského jazyka výhodou,
- Vysokoškolské vzdelanie (elektrotechnika,automatizácia, mechatronika,strojárstvo),
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
- Spoľahlivosť, starostlivosť, flexibilita, komunikatívnosť, schopnosť tímovej práce,
- Schopnosť technicky uvažovať a byť schopný analyzovať problém,
- Záujem o prácu v danej oblasti, ochota neustále sa vzdelávať,
- Komunikatívna angličtina je len výhodou.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3357367  Dátum zverejnenia: 16.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200-1800,- EUR + bonusy