Junior konzultant/ka v personálnej agentúre

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Klariská 7, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3 - 5 EUR/hod.3-5 EUR/hod. + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie kandidátov prostredníctvom Profesie, LinkedInu, internej databázy či iných zdrojov,
- Podieľanie sa na definovaní vyhľadávacích kanálov a spôsobov vyhľadávania vhodných uchádzačov,
- Prvotný telefonický kontakt s kandidátom, pre-screening jeho kompetencií, znalostí a skúseností na vybranú pracovnú pozíciu,
- Správa databázy uchádzačov o zamestnanie, nahrávanie životopisov do databázy,
- Organizácia stretnutí s kandidátmi,
- Inzercia pracovných ponúk na inzertných portáloch,
- Administratívna a organizačná podpora kolegov.

- Motivujúce platové ohodnotenie s výkonnostným bonusom,
- Možnosť rozvíjať svoj osobnostný potenciál,
- Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely sú samozrejmosťou,
- Tembuildingové aktivity v duchu "work hard, play hard".

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme personálna agentúra, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 10 rokov. Spolupracujeme s viacerými medzinárodne významnými klientami a máme za sebou mnoho úspešných projektov či ocenení v rámci hodnotení uchádzačov od spoločnosti Profesia.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni,
- Neodbytnosť, cieľavedomosť, výrečnosť,
- Všeobecný prehľad a analytické myslenie,
- Byť tímový hráč, schopnosť podielať sa na dosahovaní kolektívnych cieľov,
- Orientácia na cieľ a plnenie zadaných úloh.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3283537  Dátum zverejnenia: 12.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 - 5 EUR/hod.3-5 EUR/hod. + variabilná zložka