Montážny/a pracovník/čka - Devínska Nová Ves

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá montáž elektromodulov pre automobilový priemysel
- nie sú potrebné predchádzajúce skúsenosti s prácou vo výrobe
- kompletné zaučenie po nástupe
- pracuje sa na 3-zmennej aj 4-zmennej prevádzke - máte možnosť výberu (8-hod. zmeny)
- nástup možný ihneď, resp. podľa dohody aj od 1.1.2018
- práca na trvalý pracovný pomer

- stabilná práca v medzinárodnej a prosperújúcej nemeckej spoločnosti,
- prémie až do výšky 30% z hodinovej mzdy za dochádzku a za výkon,
- stravné lístky v hodnote 4.20,- EUR ,
- 13. plat,
- príspevok na dopravu v závislosti od miesta bydliska,
- príjemné, čisté a klimatizované pracovné prostredie,
- bezproblémová doprava MHD v rámci BA ako aj z Malaciek a priľahlých obcí priamo pred závod,
- ubytovanie k dannému pracovnému miestu neposkytujeme.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby.
V životopise nezabudnite uviesť Vaše telefónne číslo.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle ako jeden z najväčších dodávateľov elektrotechnických súčiastok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zrak (okuliare nie sú problem)
- záujem o stabilnú prácu
- precíznosť, spoľahlivosť a korektnosť

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3263070  Dátum zverejnenia: 7.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1000 EUR/mesiac