Junior účtovník/čka

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700-1000,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme junior účtovníka/čku pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti priemyselnej automatizácie. Vo vašej náplni práce bude predovšetkým:
- Spracovanie účtovnej agendy podľa zásad a postupov IFRS,
- Účtovanie prípadov v súlade s časovým harmonogramom,
- Príprava a vyúčtovanie cestovných príkazov v súlade so zákonom o cestovných náhradách,
- Správa vozového parku, evidencia vozidiel,
- Komunikácia s partnermi v zahraničí,
- Bežné administratívne činnosti.

- Nadštandardné platové ohodnotenie,
- Mladý a dynamický kolektív,
- Prostredie spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom vo svojej oblasti.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti priemyselnej automatizácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Hľadáme mladého človeka s chuťou učiť sa a získavať nové skúsenosti,
- Skúsenosti z oblasti účtovníctva, IFRS
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3039738  Dátum zverejnenia: 5.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-1000,- EUR