Hlavný účtovník

ASPEL SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Michalská 2367/89, Kežmarok
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné samostatné vedenie podvojného účtovníctva
- Spracovanie podkladov a výkazov DPH, kontrolných a súhrnných výkazov
- Príprava potrebných podkladov k priznaniu dane z príjmu právnických osôb
- Spracovávanie mesačných, kvartálnych a ročných účtovných uzávierok
- Vedenie evidencie hmotného, nehmotného a finančného majetku a zaistenie všetkých operácii s tým súvisiacich
- Príprava podkladov a výkazov pre potreby auditu a daňového poradenstva
- Kontrola účtovných operácií na základe platnej legislatívy a štandardov

- Práca v stabilnej zahraničnej výrobnej spoločnosti
- Možnosť odborného vzdelávania
- Možnosť kariérneho rastu
- Príspevok zamestnávateľa na DDS
- Mesačný bonus
- Vianočné odmeny
- Dochádzkový bonus

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu pošlite, prosím svoj štruktúrovaný životopis e-mailom alebo poštou na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a budú zaradení do výberového procesu.

Súčasne predložte súhlas s uchovaním a spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti ASPEL SLOVAKIA s r.o., so sídlom v KEŽMARKU. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich podkladoch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle už citovaného zákona o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

3

- SŠ alebo VŠ s ekonomickým zameraním
- Prax v oblasti účtovníctva min. 3 roky
- Veľmi dobré znalosti a skúsenosti s vedením podvojného účtovníctva
- Znalosť daňových a účtovných predpisov
- Počítačové znalosti – práca v MS office (word, excel, outlook, powerpoint, teams)
- Komunikatívnosť a flexibilita

Spoločnosť Aspel je belgická spoločnosť pôsobiaca v oblasti vstrekovania plastov. Vyrábame plastové komponenty do automobilového a elektrotechnického priemyslu. Závod na Slovensku bol postavený na zelenej lúke v júni 2006. Momentálne v Kežmarku pracuje približne 150 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4528492  Dátum zverejnenia: 3.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac