Procurement Engineer/Nákupca

ASPEL SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Michalská 2367/89, Kežmarok
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúseností kandidáta. K hrubej mzde sa pripočítavajú mesačné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Solving purchase contracts with suppliers for logistics and quality needs.
Monitoring of material needs and issuing purchase orders (materials, components, packaging, spare parts, office supplies, transport, labels, etc.).
Monitoring and ensuring the timeliness of deliveries and communication with suppliers.
Monitoring and maintaining the optimal inventory level. Keeping and checking documentation (delivery notes, CMR, invoices, certificates, INTRASTAT).
Evaluation of suppliers based on IATF.
Setting and follow-up of purchase prices in the system.
Cost reductions.
Responsibility for evaluating quotes.
Handling of complaints against suppliers and their records.
Responsibility for document management for the projects.
Responsibility for importing sales prices into the system .

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- DDS
- vzdelávacie kurzy
- balíček benefitov
- možnosť osobného rastu
- príjemné pracovné prostredie

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis e-mailom, poštou alebo osobne ho prineste na personálne oddelenie spoločnosti na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a budú zaradení do výberového procesu.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
ERP - Enterprise Resource Planning - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Plynulá znalosť anglického jazyka.
Skúsenosti na pozícii Nákupca, Plánovač logistiky min. 3 roky v automobilovom priemysle.
Znalosť technologických postupov vo výrobe.
Vysoké pracovné nasadenie, analytické myslenie, rozhodnosť, tímové správanie, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, proaktívnosť.

Spoločnosť Aspel je belgická spoločnosť pôsobiaca v oblasti vstrekovania plastov. Vyrábame plastové komponenty do automobilového a elektrotechnického priemyslu. Závod na Slovensku bol postavený na zelenej lúke v júni 2006. Momentálne v Kežmarku pracuje približne 150 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4047718  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac