Inžinier logistiky

ASPEL SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Michalská 2367/89, Kežmarok
Termín nástupu
ASAP
Od 1 400 EUR/mesiaczákladná mzda v závislosti od skúseností kandidáta + mesačné odmeny + polročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zápis predajných objednávok (manuálne a elektronicky) od jednotlivých zákazníkov do ERP systému.
Doplňovanie konsignačných skladov s ohľadom na minimálne skladové zásoby a plán výroby.
Efektívne plánovanie a riadenie prepravných služieb, t.j. objednávanie dopravy u dopravcov/špeditérov.
Príprava prepravných dokumentov (dodací list, CMR, colné dokumenty, zákaznícke etikety ...) a faktúr.
Komunikácia s pridelenými zákazníkmi.
Spolupráca pri plánovaní výroby.
Aktualizácia denných reportov.
Vytváranie týždenného plánu pre triedenie jednotlivých výrobkov
Účasť na pravidelných inventúrach.
Riešenie zákazníckych reklamácií
Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami a aktívne riešenie problémov.

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Vzdelávacie kurzy.
Bonusový systém.
Príspevok na DDS.
Možnosť osobného rastu.
Príjemné pracovné prostredie.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis e-mailom, poštou alebo osobne ho prineste na personálne oddelenie spoločnosti na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a budú zaradení do výberového procesu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť použitia pokročilých excel funkcií.
Skúsenosti so systémom Navision – výhodou.
Zodpovedný prístup k práci.
Dobré riadiace, organizačné a komunikačné zručnosti, odolný voči stresu.

Spoločnosť Aspel je belgická spoločnosť pôsobiaca v oblasti vstrekovania plastov. Vyrábame plastové komponenty do automobilového a elektrotechnického priemyslu. Závod na Slovensku bol postavený na zelenej lúke v júni 2006. Momentálne v Kežmarku pracuje približne 150 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3563659  Dátum zverejnenia: 17.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac